Posoda in kuhinjski pripomočki carl schmidt oz. cs-solingen

janam  

član od: 11.1.2010

sporočila: 1

tema odprta - 11. jan 2010 11:38 | ogledi: 6.488 | odgovori: 5

Živjo,

ali ima kdo izkušnje s posodo in ostalimi artikli za gospodinjstvo, proizvajalca Carl Schmidt oz. CS-Solingen? Baje je novost pri nas in cene so zelo sprejemljive.

Vem, da je (morda) vprašanje, glede na to, da je novost pri nas, malo smešno vendar je tradicija podjetja iz leta (mislim da) 1829!?

janam

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

11. jan 2010 11:58

Dajte no vi iz Galproma sami umaknit tole nesramno poigravanje z uporabniki KulSlo.

Takihle "1 sporočilo" smo imeli že nič koliko, pa samo slabo uslugo si delate.

Bojan Administrator

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

11. jan 2010 12:01

Glede na to, da ste vi zastopnik, bi rekel, da še kako dobro poznate posodo in ni treba zavajajoče spraševati naših uporabnikov. Prav tako dobro veste da pri nas taki samooglasi zavajajoči NISO dovoljeni, zato ste ga precej spretno napisali. Da tako zastopstvo, kot je vaše, nima 40 EURO za mali komercialni oglas verjetno sporoča tudi kvaliteto vaših izdelkov, ali pa vsaj vašega odnosa, kajne? Naslednji korak je potem da se pojavijo še trije "navdušeni nad posodo". In bolj me jezi zavajanje obiskovalcev kot pa to, da skušate prihraniti 40 EURO.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

barbra  

član od: 9.8.2002

sporočila: 355

11. jan 2010 18:42

Točno tako mislim, če nimate denarja za tako poceni oglas, se sprašujem, kako boste pridobili stranke. Še dobro, da ima lastnik te strani oči na pecljih. Barbra

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

11. jan 2010 22:44

Uf, tole je bilo pa tako prozorno, da kar boli.

Atina

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. jan 2010 6:05

Take vrste oglaševanje me avtomatsko odvrne od nakupa, pa če bi bila posoda še tako dobra in poceni. Že takoj mi zbudi dvome v korektnost odnosov med ponudnikom in stranko, to pa pri meni kotira zelo, zelo visoko.

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti