Novost na kulslo: priporočila pri receptih

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

9. jan 2010 13:13

Mi je uspelo, super, bravooooooo!

Hvalaaaaaaaa

Anamarija

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. jan 2010 13:16

jernej je napisal/a:

Kako si pa dodala če preveri gumb ni delal

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

 

Jaz sem razumela, da bo gumb preveri omogočal predogled celega  izbranega recepta, pa ga ni. Najbrž sem te narobe razumela.

To, da se odpre gumb za dodajanje, pa je delovalo.

Cila

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2010 13:21

Gumb preberi prikaže potem recepte s tem imenom, ki so rdeči, klik nanje pokaže predogled recepta na hitro, da vidiš če je pravi. S preveri pa se ne odpre samodejno stran z receptom, ker potem bi šli s te strani, s katere priporočamo... Če sem sploh kaj povedal zdaj. Morda Bojan bolje razloži.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

9. jan 2010 13:26

sem spregledala, da lahko kliknem v rdečo vrstico.  Ja, seveda deluje. Pa še ID je zraven, če bi se z imenom kaj zalomilo. 

Sedaj ljudje pa veselo na delo in limajte kombinacije, da bomo še drugi probali kaj novega.

 

Cila

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

9. jan 2010 13:53

Ja, ampak kdo pa upa poleg drugega recepta svetovati kaj paše zraven? Jaz ne. Poleg mojih pa izjemno rade volje! Ali nisem nič razumela?

Anamarija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2010 14:00

Vsak lahko napiše svojo kombinacijo. Saj kombinacija ni avtorsko zaščitena... Sam vem le za enega člana, ki ni dovolil, da se pri njegovemu receptu pojavljajo tuje slike

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2010 15:56

Prosim pa za potrpljenje, receptov je ogromno, vaša priporočila se zbirajo ampak šele čas bo to storitev naredil dobro, ko se bo zbralo več priporočil in bodo tudi potrjena s strani drugih obiskovalcev.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

9. jan 2010 16:11

Anamarija, NIKAKOR ne samo k svojemu receptu! H klobasi paše zelje...vsaj meni. Če tebi tudi, daš svoj glas še ti. In če je 100 glasov, potem bo pa to že držalo, ane? Torej število tistih, ki so potrdili določeno kombinacijo ima svoj pomen. Višja številka, večja verodostojnost.

Seveda pa lahko mimogrede pogledaš še kakšno malo bolj nenavadno kombinacijo, ki je priporočena, pa ti doslej še ni prišla na misel ;-)

Bojan Administrator

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

9. jan 2010 21:21

Dodali smo še kategorijo priporočenega recepta, da boste lažje razbrali ali gre za juho, sladico, solato ali kaj drugega... Ker ni nujno da glavni jedi priporočite prilogo, lahko priporočite solato, sladico, kar pač menite da gre skupaj v jedilnik (naj bi se jedlo v enem obroku). Prosim pa da ne vpisujete sorodnih receptov (nadomestil), ker za to imamo rubriko sorodniki na desni, na katero obiskovalci nimajo vpliva ;-)

Dober primer uporabe te storitve: http://www.kulinarika.net/recept/12511/

Svoj glas za napisana priporočila lahko oddate tudi vi, tako da kliknete na gumb JAZ TUDI!

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

matejac  

član od: 8.6.2004

sporočila: 446

9. jan 2010 21:28

Ja, Cila in Jernej, hvala ker sta me podučila, sem pa mislila, kako sem pametna Lep večer, Mateja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti