Apikalna dominanca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

9. jan 2010 14:38

Jaz ga imam zdaj že dobro leto in se mu zadnji mesec sušijo listi. Po mojem mu je prevroče, pa tudi to, da ga vsake toliko preluknjajo mačji zobje, mu najbrž ravno ne prija. Je pa končno odgnal iz enega stranskega poganjka. Ko sem ga prvič odščipnila, se je sicer naredil poganjek in zrasli so nastavki za liste, ampak potem je ostal isti nekaj mesecev. Razmišljam, da bi ga presadila v večji lonec. Ga lahko presajam kadarkoli? RadaJem

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

9. jan 2010 15:13

Suh zrak mu ne more biti po volji. Zdajle ni ravno čas za presajanje, počakaj do konca februarja, ko se bo začela nova ratna sezona.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. jan 2010 15:34

RadaJem, poskusi ga vsak dan popršiti z vodo - po možnosti ravno takrat, ko bodo mačji zobki v bližini (saj vemo, zakaj). Maček bo debelo gledal, avokadu pa bo vlaga zagotovo prijala

Mojca

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

9. jan 2010 15:40

proxima je napisal/a:
... sem zihr, ni vrag, da se ne najde še kakšen drevesni sunedžija...:)))Se priporočam za odgovore in namige.lp, proxima

Proxima, sunedžijo sem ti našla - če zrihta takle kul video, ni vrag, da ne bi še žurke organiziral za avokado in občudovalke

Mojca

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

9. jan 2010 16:16

mamaF je napisal/a:

RadaJem, poskusi ga vsak dan popršiti z vodo - po možnosti ravno takrat, ko bodo mačji zobki v bližini (saj vemo, zakaj). Maček bo debelo gledal, avokadu pa bo vlaga zagotovo prijala

[pribor] Mojca
Mačji zobki so tako prefrigani, da plezajo na polico samo takrat, ko mene ni zraven - se jim ne da poslušat tuljenja ene tečne babe, če lahko oni to v miru zrihtajo :)) Bom poskusila s pršenjem, hvala. Rimljanka, tebi pa hvala za info o presajanju. Lep vikend! RadaJem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti