Mešalnik, kateri je boljši

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

17. mar 2012 19:35

Zahtevaj navodila, MORAJO biti, če si ga kupila pri nas, v slovenščini.

rimljanka

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

17. mar 2012 21:43

jaz imam tudi mum4... in je res odličen!! ga ne menjam več za nič drugega :) gre ogromno nastavkov gor, veliko jih dobiš zraven in veliko jih lahko še dokupiš...npr...za sladoled, mlinček za orehe, blender, mesoreznica,...ammm...nevem kaj še... ;)

mojcazala

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

5. avg 2012 19:04

mene zanima, ali ima ta mum tudi posodo s sekljalnikom? Pri nas namreč mož raje gnete na roke, meni pa bolj prav pride večja posoda s sekljalnikom.

neika

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

5. avg 2012 19:25

neika je napisal/a:

 Pri nas namreč mož raje gnete na roke.......



neika

 

Vesela bodi

lp

cervus

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

5. avg 2012 19:45

da ne boš mislila, da nisem!

 

 

ampak sekljalnik še pa zmeraj potrebujem. Imam malega Boscha, takega za pol litra tekočine, pa ni dovolj.

 

skratka, v najožji izbor sta prišla tale dva Boscha -

http://www.bosch-home.com/si/produkti/pomoč-pri-kuhanju/kuhinjski-aparati/MCM5540.html

in

http://www.bosch-home.com/si/produkti/pomoč-pri-kuhanju/kuhinjski-aparati/MUM4830.html?source=browse

 



neika

Sporočilo je spremenil(a) neika dne 05. 2012 21:03

neika  

član od: 11.10.2004

sporočila: 169

6. avg 2012 19:34

hvala!

neika

barbii  

član od: 12.1.2012

sporočila: 42

26. feb 2013 12:19

Zdravo!
Veliko sem že brala po kulinaričnih forumih na temo mešalnikov, pa sem se odločila, da vas vprašam kakšne imate izkušnje z močnejšimi mešalniki?
Že nekaj časa se odločamo za nakup "planetarnega" mešalnika, se pravi takega ki ima fiksno glavo na stojalu, večjo posodo, zraven gnetilko za lahko testo, metlico za lahko zračno testo in mešanje jajc, kavelj za gnetenje težjega testa. Zaželjeno, da je brez "dodatkov" kot jih ima multipraktik (sekljalnik, strgalnik). 

cenovni razred do 250 €
Nekaj podobnega temu: http://trgovina.mercator.si/tehnika/gospodinjski-aparati/

Že v naprej hvala vsem, ki mi boste pomagali!
Lep pozdrav!

barbii

barbii

malipisker  

član od: 6.10.2010

sporočila: 15

26. feb 2013 13:25

Živjo!

 

Če ti ni problem odšteti malo več si kupi Kitchenaid-a,  ta mešalnik skoraj da ne ve kaj je servis v roku 20-30 let.

Drugače ti pa priporočam Bosch mum-a . Sestavljajo ga v Nazarjah, tako da z servisom ni problema pa tudi rezervni deli so poceni.  Mi ga imamo okoli 10 let (model s plastično posodo) pa mu ni ravno prizanešeno ampak dela brez problemov.

Nastavke pa si lahko dokupiš v Merkurju po svojih željah.

 

Upam da ti bo kaj od tega koristilo.

LP

malipisker

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti