Pižame iz debelejšega frotirja - kje ?

svetmetraze  

član od: 14.12.2009

sporočila: 19

4. jan 2010 22:12

Ker se pogovarjate o frotirju, bom tudi jaz odgovorila , čeprav o tem, kje bi se dobila pižama iz frotirja, ne vem. Vem pa, kje se frotir dobi - pri nas v trgovini SVET METRAŽE: imamo obojestranski, debelejši frotir (kot tkanina) in enostranski (kot pletenina), ki je idealen za pižame. Ali pa pliš, ki je ravnotako zelo topel in se tudi lahko uporablja za pižame. Kar kdo želi. In se potem sešije ali pa se da sešit šivilji. Ker so to enostavni kroji, mislim, da šivanje ni drago. Samo za primer in idejo, da pižame v pravi številki ne boste našli. pozdrav http://www.svetmetraze.si

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

6. jan 2010 11:32

Hvala vsem za odgovore ! Ja, Ninkica....evo, prav od Galeba-Omiš je očetova frotirasta pižama, ki jo ima pozimi najraje....ampak je bila kupljena še v Yugi na zalogo ). Žal mi je Novo Mesto daleč....bom probala vprašati kje jih še prodajajo. Ja, pa v Mani je res tudi možno, da dobim tako pižamo....pa kak Tekstil. V Beti pa takih še nisem videla, ampak se bom vseeno malo razgledala. Ja, Svetmetraže....sem tudi jaz isto kot ti mislila, da je šivanje pižam bolj poceni kot ostale stvari, pa na žalost ni tako... Andreia Sporočilo je spremenil(a) Andreia dne 06. 2010 11:32

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

6. jan 2010 14:19

Oooo Lizzie, hvala ti ... tako malo tam po BTC-ju hodim, res nisem še zasledila... se pravi bom šla en dan mal v šoping v BTC . Svetmetraže, kje pa si to povprašala ? - lahko na OS (ne vem, če je dovoljeno na tem forumu objavljanje konkretnih podatkov). Hvala tudi tebi...moja šivilja mi je dala eno tako visoko cifro za zašit pižamo, da sem opustila vsako upanje. Andreia

Longeta  

član od: 6.3.2007

sporočila: 40

6. jan 2010 17:05

Kaj pa Anteks na Viru oz. titemu kraju se menda reče Podrečje - to je blizu Domžal, skoraj nasproti Supernove? Mi smo jih nazadnje tam kupili za vseh 5 članov - so iz frotirja in imajo patente na rokavih in na hlačnicah in so super za zimski čas. Longeta

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8694

19. jan 2010 7:23

Danes zjutraj sem v izložbi Bale pri Nami videla: moške in ženske frotiraste pižame, cena 29,90 minus 30%.

 

Pozdravček!

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

19. jan 2010 8:18

Ja, je, Galeb ima trgovino pod Emporiumom, desno. Tam sem redna stranka kar se tiče spodnjih hlačk z ravno pravim deležem bombaža in še nečesa...in zelo zadovoljna. juma

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti