Kakšen bonton v francoski kuhinji?

neznan uporabnik
tema odprta - 12. feb 2001 23:32 | ogledi: 4.061 | odgovori: 7

Ali mi lahko kdo pove kakšen je bonton v francoski kuhinji?

ali pa kako povezavo na netu?

hvala

neznan uporabnik

13. feb 2001 8:52

Živjo, če misliš bonton v restavraciji s francosko kuhinjo, ti lahko povem, da je povsem isti kot v naših restavracijah :), edina razlika je morda, da Francozi med jedjo bolj dosledno (oz. redno) polagajo prtiček v naročje in ga ne puščajo na mizi, kot to počnejo Slovenci. Potem so pa tu še določene "spretnosti", ki pridejo v upoštev, ko jemo polže, francoske sire, solat, ipd. Če te spretnosti zanimajo, pa se oglasi.

neznan uporabnik

13. feb 2001 10:53

Ja prosil bi informacijo, kje bi se dal to kaj pogledat na netu...

neznan uporabnik

13. feb 2001 16:48

Bila sem v Franciji,kjer imajo svoj nacin zaracunavanja cen. Sedli smo za mizo in spili pivo..nakar je prisel racun..bilo je skoraj za 50% drazje kot na ceniku.Vprasali smo zakaj, pa so rekli da je drugace ali ti stojis ali sedis ko ga pijes... Ali lahko oni dvigujejo ceno na podlagi tega? Maja

neznan uporabnik

13. feb 2001 22:19

Živjo! V Franciji velja (nenapisano) pravilo, da je cena za šankom nižja od cene za mizo (predvsem v kavarnah). Poleg tega velja tudi, da so cene (predvsem za pijače, za hrano pa žal ne vem, ker nisem nikoli tako pozno jedla) po 22. uri za pribl 20 % dražje, ravno tako je treba paziti na to, ali je postrežnina že zaračunana v ceno jedi na jedilniku ali ne, ker lahko v slednjem primeru ravno tako dobite višji račun. Take stvari so ponavadi v drobnem tisku zapisana na dnu jedilnega lisa oz. cenika, je pa tudi res, da so vedno v francoščini. Še nikoli jih nisem videla v angleščini. Vsekakor pa je treba na koncu pustiti napitnino (nujno je treba pustiti napitnino v strežbi in taksistom), ki pa naj bi bila pri nižnih cenah okoli 10 % celotnega zneska, kar pa je za Slovence lahko zelo veliko, glede na to, da je povprečna cena večerje za dva tam okoli 200 do 300 frankov. Kje bi se dalo take podatke dobiti na netu, ne vem, lahko pa mi Twosocks pošlješ mejl na Maya_may@yahoo.com in ti z veseljem pomagam (v Franciji sem živela nekaj časa in mi je nekja stvari jasnih). Lep pozdrav.

neznan uporabnik

14. feb 2001 8:03

Najlepsa hvala za odgovor. Ja glede Francije, mislim da tja ne bom vec sla , vsaj dokler se ne naucim francosko. Res je problem karkoli iskati tam, ce ne znas francosko, saj oni ne cutijo potrebe, da bi govorili vec kot en jezik. Saj taksen je bil moj vtis po 2obiskih tam. Vase starosti ne vem, ampak jaz sem se dijakinja, ki bi rada v prihodnosti veliko potovala in postala turisticni vodic... zato mi bodo vsakrsnje informacije zelo prav prisle. Torej , ce je kdo bil kje v tujini in se naucil kaj novega, naj mi prosim odpise. Hvala Maja Maja

neznan uporabnik

14. feb 2001 11:15

Moja izkušnja s poročnega potovanja po Parizu pa je ta, da so ljudje zelo prijazni in vedno skušajo pomagati izgubljenemu turistu, res pa je tudi, da če ne znaš vsaj malo francosko, imaš probleme. Jernej

neznan uporabnik

14. feb 2001 19:44

Ja hvala za odgovor..ja saj je res..ampak mogoce sem imela pac to smolo, da sem ciljala na napacne ljudi! maja Maja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti