Božični večer

martn  

član od: 6.8.2009

sporočila: 58

tema odprta - 24. dec 2009 22:43 | ogledi: 4.439 | odgovori: 5

vsi moji so odšli v tople kraje jaz pa si vrtim pop desing na božično noč zdaj dvignimo čaše polnoč je, naj vino ogreje mi srce, težko je ani mi žal,(je) da sam sem ostal na božično noč... in novoletno in še in še

martn

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. dec 2009 22:54

martn, ne bit žalosten, vsaj veš, da si v dobri družbi! Pa kakšno bolj veselo si naštimaj, ne pa takšnih žalostink in bo tudi razpoloženje boljše. Sicer je pa tako, da je boljše biti sam sam, kot pa v dvoje sam. Če praznuješ današnji dan, pa itak ni kaj debatirat...pražnje se obleci in pojdi k polnočnici, baje je tam tudi precej luškanih punc. Ognjič

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

28. dec 2009 12:45

Martn, tole melanholično razpoloženje je, upam, posledica tudi tega groznega (angleškega) vremena. Jaz bi tudi raje šla v tople kraje pa je nestabilno vreme tudi tam doli ob morju. Malo še potrpimo pa bo spet sonce in priložnost za kakšen dober izlet, tudi po naši deželici ter čas za kakšno dobro skupno večerjo. Jaz tudi zdajle gledam vem in se sprašujem, kako naj te zoprne oblake premaknem nekam stran, da bom boljše volje. lp, župca

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

28. dec 2009 13:07

župca, a nisi ti iz Posavja? Ker tu namreč trenutno sonček sije in regrat veselo vabi... Ognjič

neznan uporabnik

28. dec 2009 13:35

Ja Martn, zakaj pa ti tut nisi šel v tople kraje? No ja, verjetno imaš svoj razlog.. Pri naši hiši se ravno tako vsak dan za dobro jutro borimo z biovremenskimi težavami (da ne govorim o drugih, pa pustmo to..!), potem imamo pa jutranje dvigovanje zastave haha in rečemo: no, kdo bo zmagal? Zunanji faktorji al notranji faktorji??!! Tako da, če mene vprašaš.. Kako že gre tista z limono? Dej mal vode pa cukra in imaš krasno osvežilno pijačo in horuk v nov dan! Čeprav pri meni, ki mi venomer govorijo Pejt se ti mal solit!, bolj zaleže dodatek tekile..pol je šele energija na višku! Od same limone in zgolj limone se mi pa edino sline cedijo, pol sploh ne morem povedat nobenmu, kar mu gre, ker si skoz sline brišem. In si potem še kdo razlaga, da sem komu fouš haha! Skratka, Martn, javi se..Martn, javi se..Over! japaja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. dec 2009 9:23

Kolega, če si človek vrti popdesign, potem mu itak ni druge, kot da postane otožen. Glej, tale komjuniti čisto razume, da nisi v najboljši koži. Si misliš, pa kako so po mestu same vesele face, vsi grejo kam v paru ali pa s familijo in so v nakupovalnih centrih in imajo darila in hrano itd itd. In si potem človek misli, pa kako to, da je čisto vsem na svetu to uspelo, razen njemu samemu ne. Ker sodeč po drugih, to je tako, kot bi vozil kolo. Vsi znajo! Od prvega do zadnjega, razen njega. In tako se človek počuti kot totalen luzer. To ni prijetno. Ti pa povem nekaj: čisto vsak kolikor toliko razmišljujoč človek, čisto vsak, ki ni bil podoben Forrestu Gumpu (ergo, skoraj vsi, ker Forrest je fiktivni lik), se je vsaj enkrat v življenju dejansko počutil kot popolni luzer. Človeku se pač zgodijo preizkušnje. Morda se ravno ne zgodijo v decembru, ampak zgodijo pa se. Pa tega ne pišem zaradi tega, da bi rekla, okej, pa saj tvoja bolečina ni tako velika. Zate je. Vsaj ta trenutek je velika. Ti tole bolj pišem zaradi tega, da ukapiraš, da vse te srečne face, ki jih videvaš okoli sebe - da vse te srečne face vsaj enkrat v preteklosti to niso bile. In da obstaja verjetnost, da enkrat v prihodnosti tudi ne bodo. Ker je pač tako, sreča je opoteča, danes mi, jutri vi, kolo sreče se vrti... Skratka, ti nekako predelaj te dni in si zamisli, kaj boš počel v ponedeljek, 4. januarja. Januarji so super, ker se lahko znova vse začne. Sicer 4. januar ne bo posebej okej in verjetno 5. tudi ne. Ampak v času, ko je človek sam, ga najprej pograbi otožnost, potem se tej otožnosti upira, potem ga otožnost premaga in potem se pa psiha nekako naveliča trpeti in postane kreativna in potem gre pa krivulja navzgor. To vem zaradi tega, ker sem to doživela. In podobno izkušnjo ima vsaj polovico naše komjuniti. Pa srečne face iz hipermarketov tudi to vedo. Hope this helps. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti