Teflonska posoda bialetti

Yantares  

član od: 24.10.2009

sporočila: 111

tema odprta - 24. dec 2009 19:05 | ogledi: 3.442 | odgovori: 4

Prosila bi za mnenje posode Bialetti. Predvsem me zanima kako se obnese teflon (kako izgleda po par mesecih uporabe). Izgleda zelo kvalitetno in je tudi lepa.

Takole izgleda komplet, ki me zanima (Bialetti Leonardo):

http://www.bialetti.it/uk/catalogue/scheda.asp?id_ca

Vnaprej hvala!

Y.

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

25. dec 2009 9:08

Imam jo približno 2 leti. Kot nova je, razen spodaj, je malce zažgana, ker kuham na plinu, Notranjsot pa kot, da bi jo včeraj kupla, jaz sem zelo zadovoljna in ti jo priproačam, jasno, da moraš vseeno malo paziti, da se ne podrsa. Posodo operem  v pomivalnem stroju, čeprav naj se ne bi smelo.

Anamarija

Yantares  

član od: 24.10.2009

sporočila: 111

27. dec 2009 22:34

Hvala za mnenja! Mislim, da je linija Chic nižji cenovni razred, če ne celo najnižji. No jaz sem še malo povprašala okoli o posodi, ki mene zanima in sem dobila samo pozitivne komentarje. Jutri dobim lonce, komaj čakam. Y.

Yantares  

član od: 24.10.2009

sporočila: 111

28. dec 2009 17:20

Uh, so pa težki tile lonci! Sem navajena da so takšni teflonski kot peresce, ti so pa hudo konkretni. Pa test z ovseno kašo je tudi bil uspešen in se ni nič prijelo kar je obvezno pri navadnih loncih, tudi če stalno mešaš. Prvi vtisi so zelo dobri, ob priliki jih stestiram še v pečici (piše da zdržijo do 230 stopinj). Mala zamera samo manj posrečeni izdelavi pokrova - ročaj se namreč hitro segreje in se človek lahko spozabi in fajn speče. No ja, se bom že navadila. Y.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti