Vesele praznike in zdravo v novo leto!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 23. dec 2009 21:37 | ogledi: 5.585 | odgovori: 80

Pa je spet z nami, novo leto... Vsako leto gre hitreje, se mi zdi. Ko bi šlo v srednji šoli na urah nemščine tako hitro... Tako pa, dvakrat se obrneš, če je sreča enkrat zaplavaš in dvakrat zaplešeš pa je spet mraz (ali pa tudi ne) in novo leto.

To je predvsem čas za družino, mir v srcu in drobne pozornosti. Morda se zazremo vase in se razveselimo vsega kar smo dobrega in pozitivnega naredili in sklenemo, kaj bomo v prihodnjem letu izboljšali. Novo leto ni čas, ki ga je najlepše preživeti v kilometrskih kolonah okrog mesta, ker morajo pač vsi en dan pred praznikom še v nakupovalni center. Tudi še tako velik plišasti medved v zadnjem trenutku ne more nadomestiti staršev, ki jih čez leto ni bilo pri otroku. In še tako plastično nakičena kroglica za novletno jelko ne bo tisto, kar bo prižgalo dvoje radovednih, navihanih in razigranih učk, vsaj za dalj kot nekaj minut ne.

Še nasvet česa ne početi: Vsako leto dobimo več voščilnic po emailu. In vsako leto so manj vredne. Letos dobivamo neosebne voščilnice celo od neznanih trgovin, neznanih poslovnih partnerjev (ki to niso). Mislim, da smo zgrešili smisel novega leta na tak način. Če pošlješ, pošlji osebno notico, ali še bolje, oglasi se pri prijatelju in mu stisni roko. Ja, seveda velja, tudi če pošljete kulinarično voščilnico z naše strani, a ne desetim z enako vsebino, saj je vsak človek zase. Neponovljiv in edinstven. Tudi z napakami vred.

Na kulinarika.net smo z letom zadovoljni, saj smo prav letos po 10 letih generalno prenovili strani. Malce odpora, verjetno bolj nezaupanja, ste pokazali na začetku. Mislim, da se danes večina strinja, da je nova podoba tisto, kar je bilo potrebno. Tudi z obiskom smo zelo zadovoljni, saj bomo morda letos decembra presegli magično mejo 200.000 obiskovalcev, kar pomeni, da se kulinarika.net "bere" v vsakem tretjem gospodinjstvu. Od stvari, na katere nismo preveč ponosni je nekaj novih storitev, za katere smo upali, da bodo ugledali luč sveta že letos, pa se bodo iz jajčka izlegli šele v prihodnjih mesecih. Ampak čakanje bo vredno, ker bodo kulinariko obogatile tako kot smeškoti, ki jih danes s pridom na enostaven način uporabljate.

Želimo vam en velik koš zdravja tudi v prihodnjem letu, vsem vam. Pa veliko strpnosti v življenju in v virtualnem življenju, saj smo vsi drugačni, a vsi enakopravni.  Da bi vam uspelo čim več receptov, tistih kuharskih in tudi osebnih. Ko ura odbije polnoč se za minuto spomnite na vse lepe stvari, ki so se vam zgodite letos.

Še novoletno presenečenje... Iskanje po podrobnih kriterijih bo do konca leta na voljo za vse uporabnike, Plusi pa se boste za tolažbo lahko potegovali za nagrado - multipraktik v novi nagradni igri.

Igra se začne jutri, 24.12.2009, iskanje dela že danes.

Pa obilo veselja in sreče, predvsem zdravja, saj le tega vedno manjka. Pa bodite v cvetju, obiskujte nas še naprej in... kuhajte dobre stvari in imejte se radi!

se beremo in klikamo...

Uredništvo KulSlo

Štirje iz uredništva smo naredili skupinsko fotko. Saj kdo je kdo, pa vidite, kajne? A kje je četrti. Ja fotografira, a ne? 

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

23. dec 2009 22:08

Mislim, da velja v imenu večine, če napišem, da nam je tale portal vsem v veliko veselje, korist in velika popestritev. Oblika odvisnosti v najboljšem pomenu besede. Velika pomoč pri kuhanju, peki, pa tudi pri stvareh, ki nimajo nobene veze s kuhinjo. Všeč mi je tak, kot je in želim si, da ostane tak tudi vnaprej, z vsemi polemikami, s kresanjem mnenj na forumih, z vsemi starimi in novimi člani, z včasih neumnimi vprašanji, ki nas nasmejijo, z vsak dan kakšno novo stvarjo, ki se jo naučimo, če smo le odprti za to. Zase vem, da sem tukaj pridobila veliko in hvaležna sem za to. Vsem ustvarjalcem Kulinarike želim lepe praznike in veliko lepega v novem letu. Ni osebno, s stiskom roke, je pa iz srca. Ostanite taki, kot ste. korenckova

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. dec 2009 22:09

Lepo napisano in tudi vam štirim želim prijetno praznovanje in vse lepo v naslednjem letu . Pa, ker sem ravno pri besedi: Bojan, še kakšno rožco bi imeli in smeška za "olajšanje"... (ni potrebno, da je narisan prostor za olajšanje ) Ognjič

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

23. dec 2009 22:12

Evo, sem hotela v temo "Voščila" voščiti še ostalim, pa je Jernej zaklenil in... Vsem članom in obiskovalcem želim, da bi se jim leto 2010 zapisalo v spomin kot eno izmed najboljših let. Da bo tako, je pa odvisno predvsem od nas samih. Srečno! korenckova

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

24. dec 2009 6:29

Naj vam zvezdica sreče prinese vse najlepše v vaša življenja! Srečno 2010! ursula-ce Sporočilo je spremenil(a) ursula-ce dne 24.dec 2009 06:30

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

24. dec 2009 6:59

Jernej, najprej hvala za vse, s čimer ste nas ti in tvoja ekipa razveselili v preteklem letu. Držim pesti, da boste prav tako uspešni še naprej.

 

Osebno pa vsem in vsakomur želim, da bi uspešno krmarili preko vseh čeri, ki nam jih obetajo za prihodnje leto, da bi znali trezno presojati vse, kar se godi in govori okrog nas in da bi zadržali veliko mero optimizma. Da bi se uspešno upirali vsesplošnemu kritiziranju in zbrali moči tudi za dejanja v skupno dobro v smislu: kamen na kamen ...  

Cila

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

24. dec 2009 7:36

No ja, najprej moja želja: včasih bi rabil večjega hudička!

Vsem pa: vesele praznike in srečno novo leto!

ežoj

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

24. dec 2009 8:08

Vsem, ki obiskujete to stran želim lepe praznike in srečno v letu 2010.

Lijana

mojka  

član od: 4.6.2005

sporočila: 95

24. dec 2009 8:10

Tudi jaz se pridružujem vsem lepim željam in mislim. Srečno! mojka

tajči-ja  

član od: 25.10.2006

sporočila: 43

24. dec 2009 8:43

Veliko, veliko zdravja, pa osebne sreče, pa uresničitev vseh želja, udejanjanje vseh sklepov, ki ste jih sprejeli letos, za leto 2010, pa ljubezni, iskrenih prijeteljev in še kaj, kar se skriva v vaših srcih. Vse to vam želi tajči-ja

marijajak  

član od: 13.12.2009

sporočila: 116

24. dec 2009 8:48

Jaz pa želim srednješolcem, da bi jim ure nemščine odslej 2x hitreje minevale (tudi meni so bile grozne, ali se kdo spomni lekcije: Buchstabieren sie bitte! Ali pa lekcija s srhljivo sliko in opisom: Korperteile). Hkrati želim vsem, da bi uživali v dobri domači hrani, ki je v resnici tudi zdrava, čeprav je z njo veliko zamudnega dela. Na tem področju nam gre, tistim, ki kaj doma spečemo in skuhamo dosti bolje od tistih, ki morajo jesti kosila v industrijskih restavracijah. Dodajmo temu aspektu še kakšnega ljubezenskega. :) Srečno! Marija marijajak

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti