Sadni preliv

illusion  

član od: 20.6.2008

sporočila: 81

16. mar 2011 12:41

Hmm.. tale sirup mi je super všeč, problem je samo to, ker ga je treba takoj postreči. Jaz bi pa rabila nekaj takega, da počaka na vsakega posebej.. Se da ta sirup pogreti mogoče? Pa še to - nisem prepričana, če imam doma kaj škroba - se ga da s čim nadomestiti, ali ga izpustiti? Hvala

illusion

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

16. mar 2011 12:55

Nisem sarabande, pa vendar:

Sirup lahko brez skrbi pogreješ (po moje kakšen dan zdrži tudi v hladilniku) - v komentarjih pod recepti je bilo govora o konzerviranju za daljši čas.

Škrob lahko pa nadomestiš s praškom za puding (ki je itak tudi škrob, samo z dodano aromo).

Blanchy

illusion  

član od: 20.6.2008

sporočila: 81

16. mar 2011 13:30

No, se vam oglašam z že polnim želodčkom! Sem našla škrob in naredila.. Grozno dobro!!  Sicer poliv začne topiti jogurtovo bombo, ampak je pa super. Ga bom naslednjič raje uporabila v kombinaciji z malinami in prelila raje sladoled. Bomba pa je že sama po sebi tako dobra, da je dobolj že nekaj estetskih črt s Sladkim grehom in morda z nekaj sadja poleg - npr. ananas!

Ta preliv se pa splača zapomniti! Hiter, enostaven in super!

Hvala vam!

illusion

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti