Kartonska darilna embalaža

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. dec 2009 6:50

Raznih, rumene od pošte, pa tudi z vzorci,.....

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

19. dec 2009 10:32

škoda, da ne najdem prospekta, da bi jih vidla, bom mogla it na pošto povprašat... ursyy

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

19. dec 2009 12:18

So rumene barve kjer je sicer napis od pošte.Ene so navadne rjave tako kot karton ,te so malo dražje,napis pa ni tako velik.So pa tudi barvaste modre in rdeče in ene ,ki imajo malo otroškega motiva .Vidiš jih pa lahko tudi na naslovu :www.posta.si kriznana

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

19. dec 2009 14:06

sem že iskala na strani od pošte, pa nič našla... ursyy

Andreia  

član od: 7.3.2005

sporočila: 255

9. feb 2010 13:27

No, jaz pa sem naročila darilno embalažo na Pošti in se mi je super obnesla. Notri sem dala zlat papir in mojo vsebino in je vse skupaj prav v redu izgledalo. Darilna embalaža je v modri in rdeči barvi (kartonast material), na vrhu ima narisano zlato mašno (poleg tega imajo tudi darilno embalažo z vzorcem modrih in roza medvedkov na pastelno rumeni-bež embalaži). Škatli sta v 2 dimanzijah: 240 x 170 x 95 mm in 330 x 220 x 150 mm. Cena za manjšo dimenzijo je 0,83 EUR, za večjo pa 1,43 EUR. To pišem, če bo še kdo potreboval, ker sem tudi sama iskala na njihovi spletni strani, pa tudi jaz nisem našla, sem pa imela reklamni prospekt od decembra 2009 (to povejte, ko naročate na Pošti), drugje nisem našla podobne kartonske embalaže. Upajmo, da bo letos kaj več take ponudbe. Andreia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

31. avg 2010 19:40

Darilno škatlo za 3 EUR dobiš tako, da shranjuješ škatle od čevljev in jih potem okrasiš s tehniko, ki se ji reče decoupage. O tem, kaj ta dekupaž je, ti veliko povesta stric gugl in teta wiki. Ampak je treba počakati, da se lepilo posuši in tudi lak, ergo 48 ur od začetka lepljenja. Bi rekla, da tudi če bi znala, bo za to pot prepozno, ampak do decembra se pa lahko že fino naučiš. Že narejene darilne škatle pa so od kakih 9 EUR naprej, ampak to manjše dimenzije. Tisti tvoji formati so težko pod 15 EUR. Kot teta desetih nečakov sem s to tematiko blazno na tekočem. Skratka, če ne boš sama naredila dekupaž muzike....se s 3 EUR kaj veliko ne bo dalo. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti