Inpregnacija čevljev (šivi)

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

21. dec 2009 22:17

Teka - za reklamacijo imaš še dovolj časa - 2 leti je rok, če ti bo kateri trgovec rekel, da imajo pa pri njih 3 mesece in podobno, bodi trdna in jim povej, da te njihovi notranji dogovori ne zanimajo in da dobro veš, da traja ta rok dlje. Res pa je da za malo denarja ne moreš kupiti dober čevelj. Jaz bi na tvojem mestu ob priliki, ko boš šla kaj v ta kraj stopila tja ( pa čeprav, čez tri mesece) in vljudno prosila, da ti rešijo reklamacijo. Ali pa jim jih pošlji po pošti, lepo napiši tvoje podatke, kaj je s čevljem narobe, lahko tudi kako želiš da ti jo rešijo, pa skopiraj račun. Lepa beseda lepo mesto najde, zato bodi zelo prijazna, hkrati pa se zavedaj, da je to tvoja pravica. PS: Po vseh pravilih , bi ti morali še kilometrino plačati. LENČA http://lencaa.moj-album.com/album/15731661/

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

22. dec 2009 7:50

LENČA , a res? Sej gledam tukaj na računu, da splo nič ne piše glede reklamacije. Že res da poceni čevelj ni nevemkakšne kvalitete. Bile so iz 45 evrov nižane na 25 evrov, samo z tako veliko napako jih sploh nebi smel prodajat, al pa vsaj obvestit da imajo napako. ( ne da puščajo, ampak to da ti obe stopali vleče na notranjo stran čevlja)Za pogledat je pa zelo lep gležnar. Hvala Lenča. Drugi teden grem v Kranj v Mass in jih nesem reklamirat. Bom pa javila, kako so mi rešili. Teka

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

31. dec 2009 11:17

Da poročam! Sem nesla čevlje nazaj v trgovino. Prodajalka napiše reklamacijski papir in da me bojo obvestili, ko bo rešeno. Danes po dveh dneh me že pokličejo, da so čevlji popravljeni. Prosila sem jih, če mi jih lahko pošljejo po pošti, kajti imam 1 uro vožnje do njih. Rekla je da ni mogoče. ( ko je pisala moje podatke je rekla "u, ste pa od daleč") Lahko vstrajam da mi jih pošljejo na njihove stroške? Imam to pravico? Če jih grem iskat dam že za bencin skoraj toliko kot so bili čevlji. Hvala Teka

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

31. dec 2009 11:43

Me zanima ,kako popravljeni,nove bi ti morali dati.Najbolje da jih greš iskat,da jih prej probaš ,po možnosti na mokrem.Se zna zgodit ,da jih boš na koncu stran vrgla.....

lp goga

Teka  

član od: 21.8.2005

sporočila: 1151

1. jan 2010 8:38

Še vedno lahko zahtevam nove, druge? (takih nimajo več) Teka

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

18. nov 2011 21:25

Danes sem si končno kupila nove škornje za zimo.  Ker me najbolj jezi to, da mi ponavadi vsi čevlji slej ko prej premočijo in me potem zebe sem prodajalko povprašala, kako je z impregnacijo. Pa je sicer najprej pregledovala tiste maže in spreje, na koncu pa mi je prijazno povedala, da nima nič primernega prav za sneg in dež.

Mogoče kakšne nove izkušnje ali nasvet, kje kupiti kaj za zaščito in ali to sploh kaj pomaga?

luccka

Sergej C  

član od: 21.3.2009

sporočila: 414

18. nov 2011 22:22

Kje pa ti živiš! Že desetletja v plundri uspešno pomaga Borovo!

Sergej

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

18. nov 2011 23:19

Že vnaprej se opravičujem , ker bom malo zasmetila temo , a  , ker se vprašanje nanaša na čevlje , prosim za nasvet . Novi , črni  , usnjeni čevlji  mi na petah puščajo barvo . Kaj naj storim ? Za hodit so čudoviti , mehki in udobni kot copati , zato jih ne bi rada zavrgla , a s črnimi petami , kot da si letos še nisem umila nog , pa tudi ne morem hodit naokrog . Poskusila sem zdrgnit s čistilnim mlekom , posprejala sem z lakom za lase , a ni kaj prida uspeha . Tudi če jih imam obute samo uro ali dve , potem komaj spravim črno barvo z nog in nogavic .

 

manca51

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. nov 2011 5:44

Sorry, Manca 51, na žalost se boš morala ubadati z umazanimi nogavicami in stopali. Pravkar se ubadamo s tem z enim moškim parom čevljev, vsake toliko časa pa tudi jaz kupim kaj srčkanega, ki mi obarva prej omenjeno.

Imam oranžne balerinke, ki so letos iz meni neznanega razloga, v tretji sezoni nošenja, nehale puščati barvo.  So iz nepodloženega semiša kar spodobne marke.

 

Vanja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

19. nov 2011 7:24

Manca, si poskusila z usnjenimi vložki za čevlje?

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti