Revija joker

krinolina  

član od: 29.5.2009

sporočila: 130

tema odprta - 16. dec 2009 9:28 | ogledi: 3.023 | odgovori: 21

Se že vnaprej opravičujem, ker ni kulinarična tema.

A je mogoče komu znana revija Joker oz. je kdo naročen nanjo? Zanima me, ker bi rada možu podarila enoletno naročnino nanj in bi bila zelo vesela vsakega mnenja ali se dobro obnese in kaj vse zajema.

Se že vnaprej zahvaljujem za kakršnokoli informacijo.

Lp

krinolina

Kruhkar  

član od: 24.7.2008

sporočila: 6

16. dec 2009 9:45

Ko sem jo sama kupovala, se mi je zdela super! Pišejo zanimive rubrike o novih igrah (PC, PS, Nintento), ki jih tudi sami preizkusijo in podajo oceno ter mnenje; predstavljajo nove izdelke na področju računalništva in fotografije ... Že dolgo je nisem prebirala in sem že malo pozabila, kaj še vse se skriva notri, ampak glede na to, da je revija kar cenjena in ena boljših, če ne najboljša revija za računalničarje, potem bo to res lepo darilo :). Sicer si pa malo prečitaj www.joker.si, pa boš zvedela vse, kar te je zanimalo :). Lp, Kruhkar Kruhkar

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. dec 2009 9:55

Kot bivši pisec v nekaj računalniških revij si upam trditi, da kar poznam SLO rač. revija sceno. Joker je v prvi vrsti revija za IGRE, ne za računalništvo nasploh. Najde se kakšen test ali dva, večina revije govori o igrah za PC, vedno več je tudi za konzole. Testov je zadnje čase manj, predvsem so bili to testi ki zadevajo igričarje, torej grafične kartice, procesorji.

Joker je zabavna revija s svojskim slogom pisanja, ki ti bodisi sede, bodisi ne sede. Je pa zanimiv žargon in v njihovem Vedežu sem tudi sam marsikaj izvedel. Zaradi tiste slikice ženske zgoraj brez ki je v vsaki številki, se revije možu ne splača kupovati ;-) Nekako se mi zdi da je pozicionirana kot revija za pubertetnike, čeprav dobro služi tudi ostalim, ki jih igrice zanimajo. Če je možu bolj do "resnega" računalništva bolj priporočam Moj Mikro ali Monitor.

Jernej - zasebno mnenje

krinolina  

član od: 29.5.2009

sporočila: 130

16. dec 2009 10:14

Kruhkar za odgovor se ti najlepše zahvaljujem in mislim, da jo bom res naročila. Mož je računalničar in ga je zelo težko presenetit na tem področju, še posebej če si sam anti talent za te stvari. Lp krinolina

krinolina  

član od: 29.5.2009

sporočila: 130

16. dec 2009 10:20

No Jernej, če bi mu želela podariti slike žensk zgoraj brez bi ga naročila na kakšno drugo revijo, drugače se pa zahvaljujem tudi za tvoj odgovor, vsako mnenje je dobrodošlo, še posebej tista, ki imate izkušnje z njim. Lp krinolina

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

16. dec 2009 10:48

Se pridružujem Jerneju. Predvsem je notri veliko opisov iger in ne vem koliko so te reči zanimive tvojemu možu.

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

16. dec 2009 10:54

Če je mož računalničar kot praviš in ne igričar (kar je velika razlika), bi jaz vsekakor priporočala Mikro, ki je zelo kvalitetna revija. Stavek  o slikah sem pa jaz razumela kot šalo, ki malo popestri odgovor :).

tejkica

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

16. dec 2009 10:57

tejkica: Ne ni bila samo šala, notri res radi pokažejo kaj zgoraj brez in spodaj napišejo kakšen sočen komentar ;-)

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

16. dec 2009 11:12

To vem, samo tvoja omemba se mi zdi, da je bila napačno razumljena, za to moj komentar :)

tejkica

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

16. dec 2009 14:26

Joker bere tudi moja draga, pa že nekaj časa nisva več najstnika. Pisanje je edinstveno kot tudi teme, ni primerljive revije. Mikro in podobne revije so zgolj revije o podatkih o hardware in software, česar je na interenetu malo morje. Pri Jokerju se dostikrat nepričakovano nasmejiš do solz. Vsekakor priporočam. Je pa res da so rdeča nit revije računalniške igre v vseh izvedbah. Vsaka čast fantom za ta izdelek. zzak1977

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

16. dec 2009 14:38

Se popolnoma strinjam z Jernejem in ti povem, da mož ne bo navdušen nad njo, če je res računalničar. Ker to enostavno ni cajteng za resne računalničarje, ampak za populacijo, kot jo je Jernej navedel. Je pa kakšnega resnega računalniškega čtiva v obliki revij pri nas res malo. Ognjič

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti