Svet metraže

tissu  

član od: 9.2.2007

sporočila: 28

tema odprta - 13. dec 2009 16:44 | ogledi: 5.544 | odgovori: 36

Zanima me, če je katera že bila v trgovini Svet metraže in če je bila zadovoljna z izbiro?

tissu

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

13. dec 2009 17:20

Sem naročila preko spleta in zelo zadovoljna! terakota

tissu  

član od: 9.2.2007

sporočila: 28

13. dec 2009 17:42

Kaj si pa naročila, terakota?

tissu

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

13. dec 2009 18:51

Sem bila. Pa nič posebnega. Sem šla tudi v Gramatex, pa tudi za moje mišljenje predrago in prevelika količina vsega. Mi je Cecilija ali Kilometer bolj všeč. LP, Klavdija

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

13. dec 2009 19:35

tissu je napisal/a:

Kaj si pa naročila, terakota?

tissu
Blago za preobleči stole, se spomnim, da sem plačala grozno ugodno, na spletni strani so vedno neke akcije, popusti-no, vsaj takrat je bilo, ko sem jaz gledala... pa lep večer! terakota

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

13. dec 2009 20:39

Sem bila in mi je bilo všeč. Kupila sem blago za kostim, bluzo, hlačni komplet in še nekaj malenkosti. Sedaj je v delu in upam da se bo dobro nosilo. Večkrat sem že kupila v Ceciliji ali Kilometru in sem bila vedno zelo zadovoljna. Zanima pa me kje je Gramatex. l.p. tedyka

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

13. dec 2009 21:29

Gramatex je trgovina na Zgoši pri Begunjah na Gorenjskem. Majhna, strašno natrpana zadeva, kjer težko kaj najdeš brez pomoči, saj je treba dobesedno kopati po policah. Imajo pa res super zadeve (med drugim), zadnjo modo, dobro kvaliteto, tudi popuste - a tudi s popusti je glavnina pregrešno draga. Sama grem vsako sezono malo pogledat, nekaj kupim, pretežno pa dobim ideje za nakupe drugod. Lisa

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

13. dec 2009 21:57

No, če v Svetu metraže nič kaj posebnega ni, potem .... Mene je fasciniralo že dejstvo, da sem, enkrat junija, videla okoli 65 odtenkov tila......no, kupila sem pa blago za srajce/bluze, ki jih z veseljem nosim. In prodajalka (sicer po rodu iz Štajerske prestolnice) je bila izjemno prijazna.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

13. dec 2009 22:33

Jaz imam svoje mnenje. Glede na to, da pri vsej silni zalogi nimajo črnega žameta recimo, mi je bilo ???, prodajalka prijazna, ko pa sva debatirali, kje jaz nakupujem neko blago, me je začela fehtariti za naslov, ki pa ga nisem vedela iz glave, sem rekla, da ji pošljem po mejlu, naredim "research"... Da bi ona meni zrihtala 1m črnega žameta, ni bilo govora, jasno. Pa grem domov, gledam na netu, pa vidim njeno stran. Portal z oglaševanje ipd. Sem si rekla super, zakaj bi jaz zgubila 2-3 ure na netu, da njej iščem podatke za željeno zadevo. Si pol rečem, hudiča, a res moraš bit tok ustrežljiva??? Od takrat me ni bilo tam, saj ne rabin ne vem kaj blaga. Do črnega žameta še vedno nisem prišla, pa si ga želim, ker bi še vedno rada nekaj naredila... lidka [sonce]

svetmetraze  

član od: 14.12.2009

sporočila: 19

14. dec 2009 17:29

Pozdravljeni! Ker je tema že odprta, bom še sama kaj dodala, saj »izhajam« prav iz trgovine Svet metraže. V našem podjetju se trudimo, da imamo čim večjo izbiro blaga za dom in gospodinjstvo, več ali manj je vse na zalogi, se pa seveda tudi zgodi, da zmanjka kakšen artikel in to na našo nesrečo celo v osnovni barvi. Cene so sprejemljive, nekaterih artiklov celo zelo nizke. Postrežejo vas modne kreatorke, ki še kako vedo, kako delati, kako svetovati in kako zadovoljiti še tako zahtevno stranko. Če imate še kakršnokoli vprašanje, pripombe, graje ali celo pohvale, sem vam vedno na voljo. pozdrav Benjamina/Svet metraže

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti