Svet metraže

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

23. jan 2010 10:34

Matilda, ravno to sem razmišljala, da bi rumeni material pobarvala, to je 'možnost v rezervi', mogoče pa vseeno naletim na kak primeren kos.

Potem se mi pa pojavi vprašanje, kakšno barvo izbrati, ker nisem tukaj 'doma'.

Atina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

23. jan 2010 11:12

Atina, ne vem koliko si daleč od Ljubljane, tam ni težko dobiti barve za tekstil;) Čene pa se da kupiti v prometeju ali antusu preko spleta, le pozanimaj se, da je bo dovolj, ker mislim, da z enim malim lončkom težko pobarvaš toliko blaga. matilda

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. jan 2010 15:44

Barve v vrečkah bi morale biti čsito OK, če jih primerno pripraviš. Recimo barve za pirhe. Pač narišeš tanke črte, lahko s svinčnikom in kockeasto pobarvaš. Saj noi važno, da je 100% po člrtah, mislim, da bi imela mlade pomočniške roka, Atina.....Mogoče bi ppa črte narisala kar z alkoholnim flomastrom, rdečim ali črnim......

rimljanka - zasebno mnenje

svetmetraze  

član od: 14.12.2009

sporočila: 19

23. jan 2010 16:15

Atina, kar imamo zares veliko, ampak tipično za mojstra Miha - rdeče in rumena velika kara - za to pa nisem sigurna, bom pogledala in ti še danes odgovorim. Vem pa, da imamo rumeno rdeč karo, ampak so še tanke modre črte vmes. Ti javim, ko pridem domov. lp http://www.svetmetraze.si

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

23. jan 2010 19:50

Svetmetraže,

povejte mi prosim, kakšna je razlika v ceni, če nabaviš več kot 10 m istega blaga?

amelie3

svetmetraze  

član od: 14.12.2009

sporočila: 19

24. jan 2010 9:42

Atina! Točno takšne kare ni rumeno rdeče, je pa rdeče plavo rumena. Plavi kvadratki so not. Amelie 3! Če se vzame 10 metrov istega blaga (tudi iste barve) je 10% popusta. Bo pa od ponedeljka naprej en teden spet 30% popust na določeno zimsko blago in na vse Swarovski komponente. http://www.svetmetraze.si

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti