Svet metraže

mbarbe  

član od: 16.12.2002

sporočila: 186

7. jan 2010 22:33

Jaz pa sem potrebovala blago za posteljnino za oodrasle. Pa nikjer ni bilo neke ponudbe. Ker sem s štajerskega konca, sem hodila tudi v Ljubljano. Pa žal, ne več, če še sploh kdo šiva posteljnino, ker je katastrofalna ponudba. Kje so dobri stari časi

svetmetraze  

član od: 14.12.2009

sporočila: 19

8. jan 2010 0:11

Glede posteljnine vam verjamem, da ste imela problem najti lepo oz sploh najti blago za posteljnino. Blago za posteljnino mora biti v širini 280 - 300 cm. Proizvajalcev je zelo malo, količine, ki jih moramo nabaviti pa so zelo velike, pa še pestrost ponudbe mora biti, da zadovolji vsakega kupca. Ko bomo imeli izbiro le -teh, boste lahko na naši spletni strani pogledala vzorce. pozdrav http://www.svetmetraze.si

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. jan 2010 8:57

Elaphus, hvala za info.Moram najdet čas, da grem na Gorenjsko... Še vedno ne vem, a je žamet, črn ali ne. Meni je Svetmetraže zelo pri roki... lidka [sonce]

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. jan 2010 11:32

lidka je napisal/a:
... Še vedno ne vem, a je žamet, črn ali ne. Meni je Svetmetraže zelo pri roki... lidka

Pojdi torej pogledat......

svetmetraze  

član od: 14.12.2009

sporočila: 19

20. jan 2010 17:36

Lidka! Črn žamet je že v Svetu metraže, tako da pojdi pogledat, pa ga dobiš. lp http://www.svetmetraze.si

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

20. jan 2010 20:08

OK, jutri bom na poti tam, pa se oglasim... Rimljanka, ne pošiljaj ti mene kam gledat, važi? Zato sem pa vprašala tukaj, da ne hodim zastonj, ddddd.... lidka [sonce]

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

22. jan 2010 23:29

Sem napisala vprašanje v tisti temi z reklamo, pa je bila tema očitno zbrisana (iskalnik mi vrže prečrtano, klik na njo pa odpre portal - to se mi še ni zgodilo).

 

Moje vprašanje torej je: imate mogoče kakšen material, ki bi bil rumeno-rdeče ali oranžno-rdeče karirast za majico/srajco za Mojstra Miho? Nekaj takega:

Pust se bliža ...

 

Hvala!

Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

23. jan 2010 7:37

Atina je napisal/a:

Sem napisala vprašanje v tisti temi z reklamo, pa je bila tema očitno zbrisana (iskalnik mi vrže prečrtano, klik na njo pa odpre portal - to se mi še ni zgodilo).

Atina

Tema je zbrisana, ker je bil Mali komercilani oglas, vezan na določen čas objave.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

23. jan 2010 9:33

Atina je napisal/a:

Sem napisala vprašanje v tisti temi z reklamo, pa je bila tema očitno zbrisana (iskalnik mi vrže prečrtano, klik na njo pa odpre portal - to se mi še ni zgodilo).

 

Moje vprašanje torej je: imate mogoče kakšen material, ki bi bil rumeno-rdeče ali oranžno-rdeče karirast za majico/srajco za Mojstra Miho? Nekaj takega:

Pust se bliža ...

 

Hvala!

Atina
Uh, Atina, zadnjič sem delala mojstra miha in razmišljala, zakaj ne more imet enobarvne srajce, bi bilo toliko bolj enostavno:)) Verjetno boš težko dobila vzorec, ki bo takoj spominjal na mojstra miha. Jaz bi vzela rumeno majčko, rdečo barvo za tekstil, iz gobice za pomivanje bi izrezala kvadrat in tiskala rdeče kvadrate na majčko. Če imaš voljo za šivanje in bi srajčko sama zašila, bi se pa še lažje tiskalo na kos blaga, bi bil vzorec še bolj enakomeren. matilda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti