Vse preradi kritiziramo, vse premalokrat pohvalimo

vikica  

član od: 25.4.2009

sporočila: 560

30. dec 2009 15:57

Rada bi pohvalila KuSlo. Odkar sem jo odkrila sem z njo zelo zadovoljna, saj se z njo učim, nasmejem in izmenjujem mnenja. Nekatere sodelujoče si že kar nekako predstavljam, s sodelovnjem na raznih temah forumov kaj kmalu dobiš približno sliko sodelujočih. Res mi je zelo všeč, ker skrbno pazite, da ne pride do politiziranja, zmerjanja, prenapetosti in ostalih packarij, ki niso prijetna za branje. Nekate re debate so zame že kar preveč "kunštne", iz česar je razvidno, da so sodelujoči zelo "brihtne glave". Le tako naprej in vso srečo v prihodnjem letu. vikica

neznan uporabnik

30. dec 2009 18:21

Se zelo strinjam z Vikico. Posebno bi pohvalila Vendelino jr. za res izčrpne nasvete na raznih področjih. Mladi bi rekli, da je "carica". Tudi veliko drugih je zelo zelo prijaznih in zaslužnih, da je KulSlo taka, kot je. Poučna, zabavna ... Tudi jaz sem se ogromno naučila, zvedela veliko novega, čeprav sem mislila, da že (skoraj) vse vem. Pa ne samo o kuhanju. Ostanite, kakršni ste, ker taki ste najboljši. ajda66

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

24. feb 2012 23:30

Ze dolgo ni nhce nicesar napisal na to temo... pa ne da ni nicesar vec, kar bi bilo vredno pohvaliti?

No bom jaz. Za tiste, ki ste se prijazno spomnili name, ker me nekaj casa ni bilo na teh straneh in ste mi napisali, da ste me pogresali .... "hvala" s tale fotko.

Ves teden sem hodila mimo zvonckov na sliki,  pa  sem sele danes videla, da cvetijo ze lep cas. Vcasih je tako tudi z ljudmi. Gledamo jih, pa jih ne vidimo, poslusamo, pa ne slisimo, govorimo jim, pa ne povemo nic...

Prijazen vecer vsem!

 

lp lučka

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. feb 2012 10:08

Joj, Lučka, lepo!

 

Pomlad prihaja, juhu!

Atina

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. feb 2012 19:00

Lučka, tole je pa res prelepo. Res prihaja pomlad, danes sem šla na sprehod malo kasneje, ko je je še sijalo toplo sončece, domov sem prišla že v temi. Vmes sem uživala v prelepem zahodu in se nadihala pomladnega zraka. Prihajanje pomladi je ena res čudovita stvar.

 

naor

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

25. feb 2012 21:01

Lučka, lepo zapisano!

mejačka

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

26. feb 2012 6:43

Lučka, lepo, da si spet tu! Prijazna punca  in krasna fotka, kot so sicer vse tvoje fotke.

 

Jaz bi se pa rada zahvalila vsem, ki sodelujete v forumih in imate za nas, mlade in neizkušene,  nasvete, ki so  zlata vredni. Ravno danes sem dobila enega takih na ZS.

Mislim, da so prav forumi na Kulinariki nekaj posebnega. Receptov je namreč toliko, da je že težko dodati

kaj res novega.

Super zadeva, tale Kulinarika!

 

 

 

 

 

Kotarca

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

26. feb 2012 10:56

Kako lepo, ko človek vidi prve znake pomladi!! Hvala za to fotko, pri nas niso še pokukali na plano. Uživajte na sončku, res so lepi dnevi.

181604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti