Novoletna jelka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

29. jan 2010 22:51

čas se izteka tudi našemu dreveščku. imeli jo bomo kot ponavadi do 2. februarja. letos smo jo imeli v vedru z vodo, ki smo ga obložili s srebrnim papirjem. tudi mi bi skoraj lahko izdelovali sirup iz smrekovih vršičkov ;) imamo jo pa od božiča. nam je to še najbolj všeč, ker tisto predčasno postavljanje in pospravljanje jelkice je zelo vezano na potrošni čas, po novem letu pa vse ugasne. lučke so postavljene do tedaj ko se neha kupovati darila. pa sej to ni normalno več.. bannanna_v_slo ;)

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

30. jan 2010 20:56

berny je napisal/a:
Drevešček se sicer pospravi po svetih treh kraljih, jaslice se pa pustijo do svečnice torej do 2. februarja.berny

Tudi pri nas je tako.

Atina

vodonos  

član od: 21.9.2008

sporočila: 16

31. jan 2010 18:30

Ja še to sem pozabila napisati, tudi jaz sem jo posprejala, kar z lakom za lase , smo jo pa postavili sredi decembra, malo je bilo potrebno tudi kombinirati s časom, med tednom ponavadi ne gre, tako da sva se v gozd z možem odpravila v nedeljo Jaslice so pa tudi pri nas še vodonos

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

31. jan 2010 18:51

no, mi imamo oboje do 2.gega ;) bannanna_v_slo ;)

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

1. feb 2010 10:31

tudi pri moji mami. Pri meni je pa pretoplo in ne zdrzi LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti