Parfum boss-femme

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

tema odprta - 2. dec 2009 19:45 | ogledi: 1.868 | odgovori: 9

Kaj pravite, bi lahko ta parfum podarila tridesetletnici? Meni je vonj dober, kakšno pa je vaše mnenje? Ali pa mogoče kakšen drug predlog...?

Lepo se imejte.

zoja

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

2. dec 2009 19:48

V določenih parfumerijah in določeni promotorrji-svetovalci, ti bojo za vask parfum znali povedati komu je namenjen ..... vedno je pa vse odvisno od posameznika. Ker čeprav je mogoče Boss Femme večini žensk všče, mogoče prav tej ni .... tako da je fajn ob nakupu tovrstnih zadev, zaprositi za mali tester-sample 1,5ml (ponavadi) da obdarjenec proba, "nosi" en dan, in če mu ni všeč z računom v parfumeriji zamenja.

Upam da sem bila v pomoč

Pitončica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

2. dec 2009 21:36

Jaz sem tudi previdna, če drugemu kupujem parfum. Že zato, ker je vonj vsakega parfuma na vsaki koži drugačen, in tako lahko zgrešimo, četudi so nameni najboljši. Tako da parfum kupim le v primeru, ko vem, da ga oseba, ki ji je namenjen, tudi sicer uporablja ali ji je všeč in si ga želi. Mamamia

mamamia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. dec 2009 22:56

Se podpišem pod mamamio.

tulka

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

3. dec 2009 4:45

Tako kot pravi mammamia. Sama imam kar težave z vonji na sebi in razen raznih "žajfca" varjant (beri nežnih deodorantov) ne prenašam nobenega vonja, ker me začne boleti glava. Na drugih ljudeh pa so mi mnogi vonji všeč in tudi ko sem poskusila na sebi uporabiti kakšen tak vonj pa se je končalo z glavobolom. Pri nakupu parfumov tako ženskih kot moških je treba biti izjemno previden, zato tudi nasvet strokovnjaka v parfumeriji včasih ni dovolj, ker vsak parfum na vsakem človeku drugače diši, pa tudi kaj nam diši in kaj nam ne diši lepo je stvar vsakega posameznika. Kaj pa če bi v parfumeriji zaprosila za nekaj tebi zanimivih testerčkov in nato kolegici podarila skupaj z njimi darilni bon v vrednosti tebi zanimivega parfuma, potem pa naj se sama odloči kako in kaj ali pa gresta celo skupaj v nakup. Parfumi niso poceni tako da bi bilo res škoda, da bi ostal nekajkrat uporabljen na mizici za "praholovilca". Pa lep dan želim. tedyka

Mojca2007  

član od: 11.10.2007

sporočila: 133

3. dec 2009 7:02

amc je napisal/a:
Kaj pravite, bi lahko ta parfum podarila tridesetletnici? Meni je vonj dober, kakšno pa je vaše mnenje? Ali pa mogoče kakšen drug predlog...?

Lepo se imejte.

zoja
Zoja, tudi jaz ti ne priporočam, da podariš parfum, ker se mi zdi to ena taka stvar, ki si jo mora res vsak izbrati sam (kot so že napisale ostale tudi zaradi tega, ker vonjave različno dojemamo in ker se na različih tipih kože drugače "vonjajo"). Predlagam ti, da ji podariš DARILNI BON kakšne take parfumerije in da si potem sama izbere stvar po svojih željah. Boš videla, da boš naredila bolj koristno stvar, kot če bi parfum ostal na polici kot "prahlovilec" (Tedyka, dober izraz :) Lp, Mojca (ki je po nekaj letih zavrgla kar nekaj neuporabljenih parfumov ;( )

MYCHELLE  

član od: 13.8.2005

sporočila: 254

3. dec 2009 8:09

Se strinjam.. Ne moreš ženski kupiti parfum. Sama sem že prejela par parfumov... a mi ni bil niti en všeč.. p.s. škoda, ker vem, da niso bili poceni. Tudi jaz svojim prijateljicam podarim darilni bon in so bile vse navdušene.. Mychelle

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

3. dec 2009 8:13

Ja, to pa res. Kupila bom darilni bon. Hvala in lepe decemberske dni zoja

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

3. dec 2009 8:35

Meni celo nek parfum (Ferre) v nekem obdobju ni ustrezal ( ni dišal lepo), sedaj pa mi lepo diši....tako da je darilni bon najboljša izbira!

cukrpekrca  

član od: 5.11.2009

sporočila: 311

5. dec 2009 21:45

Ja, parfume za druge je zelo težko kupovat. Pred časom so mi sodelavke kupile parfum, ki sem si ga izbrala sama. Meni je zelo lepo dišal na moji koži, ko pa so ga poskusile še sodelavke, pa je bil vonj na različnih kožah čisto različen in niti malo podoben mojemu, nasprotno, na nelaterih celo zelo neprijeten vonj. Tako da pozdravljam odločitev za vrednostni bon. cukrpekrca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti