Maroška kuhinja

Zara-Marisa  

član od: 12.6.2003

sporočila: 351

tema odprta - 5. avg 2003 21:03 | ogledi: 4.711 | odgovori: 1

Hej!

Kar nekaj časa je že minilo odkar sem slišala, da imamo v LJ tudi maroško restavracijo. Mi lahko kdo prosim pove kje se nahaja (morda nekje v bližini Gornjega trga ali Metelkove???) in če je kdo že bil tam, kako se mu/ji je zdelo. Hvala za odgovor!

LP

Temo je spremenil(a) Zara-Marisa dne 05. avg 2003 21:04:09

Barbara Cuzak  

član od: 20.3.2002

sporočila: 108

6. avg 2003 11:13

Ja imenuje se Moro, nahaja se pa mislim, da v bivšjem Amerikancu...če se ne motim......če veš kje je Kitajska na Gornjem si že tam... Ti je pa ne svetujem ali odsvetujem (odloči se sam) : Jedilnik obsega cca. 20 stvari (od tega 4, predjedi, 4 sladice, 4 solate ostalo pa glavne jedi)- malo izbire vse stvari so skoraj identične (piščanec na tak in tak način, isto riba na isti način kot piščanec.....) Cene drage, vino še bolj 1 dcl rdečega 750 SIT, da nebi rekla da sva za 2 osebi plačala 13.000 SIT.(ena predjed, 2 glavni jedi, 2 solati, 2 sladice in vino) Hrana sicer okusna, dobiš ogromno Kus-kusa, drugače so porcije male (me ne moti, da ne bo pomote). Pribor je pa iz Ikeje (sicer tak nostalgičen, ampak narežala sva se tudi) Ambient je simpatičen, maroško-arabski, klopi so ozke tako, da sediš bolj na pol.....)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti