Vrečka za dekoriranje

madison  

član od: 26.6.2009

sporočila: 16

9. okt 2013 23:16

Bannana, hvala za informacijo o adapterju, da ne bom niti brezveze kupovala še tega.

madison

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

10. okt 2013 5:52

Tudi jaz imam nastavke z debelim robom (na koncu zakrivljen) in največji vrečki, pa mi funkcionira dobro. Mogoče pri debelih nastavkih na koncu vrečke ni stika (izgleda kot da je vrečka zadnjih nekaj milimetrov ohlapna) vendar pa kreme zaradi roba na nastavku nič ne uhaja mimo.

DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. okt 2013 8:12

Pri nas niso drage in so zelo dobre. Jaz imam iz peki.si neke "blue" in te so perfektne. Medtem ko martellato so mi veckrat "poknale" s trso maso in napovedujem da s kitajskimi ne bo nic bolje. Moras malo vedet kaj se splaca od tam narocit in kaj ne. npr kovinske tulce komot kupis tam, vreck pa jaz ne bi. 

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. okt 2013 8:15

Madison jaz si sploh ne predstavljam kaj ne stima pri tvoji vrecki. Kot pravi dbpek je lahko ohlapna okoli povrsine tulca. Vazno je da dihta na robu tulcA. Zagotovo je vsaj malo podajna da tulec zabijes do konca. Odrezi po potrebi, toliko da zarezice tulca in se malo kukajo ven

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

10. okt 2013 9:01

Evo sem zjutraj pred službo fotkal, kako izgleda. Pa prej sem se zmotil za nastavke. Pri manjših izgleda malo ohlapna in ne pri velikih. Pri manjših bi lahko še malo odrezal, vendar pa sem pustil tako, ker s to vrečko uporabljam še ene manjše kitajske nastavke.

 

 

DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/

madison  

član od: 26.6.2009

sporočila: 16

10. okt 2013 10:17

Glede na to, da ima osiris s to vrečko enake težave, ni problem v moji nesposobnosti (poskusili pa so tudi že vsi v družini). Okrogli rob nastavka se zatakne ravno pri vrhu trdega dela vrečke in tam ni fiksiran, naprej pa ne gre. Mogoče (a dvomim) bi šlo z manjšimi nastavki, ki bi zlezli malo bolj naprej, verjetno bi šlo z manjšimi vrečkami tega proizvajalca, ker nimajo trdega vrha, v tej kombinaciji pa ne gre.

DBpek na tvoji sliki se dobro vidi, da je vrečka toliko prožna, da se oblikuje po robu nastavka in vsaj malo objame tudi tulec nastavka, tako da je fiksno. Ta vrečka pa vrha nima toliko prožnega

 

Zatakne se približno na taki višini kot sem ga tukaj postavila


madison

Sporočilo je spremenil(a) madison dne 10.okt 2013 10:22

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

10. okt 2013 11:02

madison: Tako imam doma in mislim, da so te vrečke namenjene adapterjem - vsaj tako sem jo jaz kupila skupaj z adapterjem. Mi gre pa malce na živce, ker se težko čistijo in bom za naslednji projekt kupila kar plastične...

DBpek  

član od: 19.6.2012

sporočila: 994

10. okt 2013 11:04

Aha, sem mislil, da so enake vrečke, ker te moje so tudi neke thermal (sem že pozabil kakšne). Iz tvoje fotke izgleda, da gre res za drugo vrsto vrečke. Mislil sem, da je problem podoben kot pri moji znanki, ki je kupila enako vrečko kot jaz in potem govorila, da ji nikakor ne uspe namestit nastavka, vrečke pa ni upala  rezat.

 

Izgleda, da je tvoja vrečka res mišljena za ta največje nastavke.

 

DBpek http://easy-recepti.blogspot.com/

madison  

član od: 26.6.2009

sporočila: 16

10. okt 2013 11:33

Verjetno je mišljena za nastavke "brez roba" ali pa res z adapterjem. Vsekakor ni najbolj praktična in mi je kar malo žal, da nisem investirala v še malo dražjo silikonsko če že ... Material mi drugače deluje super, zato bom poskusila z drugim nastavkom.

 

bannana, bom šla v peki pogledat za te za enkratno uporabo. Pa se drugače bolje obnesejo te za enkratno ali take za "večkratno" uporabo? Naprimer plastificirane iz Peki.

 

Pa hvala vsem, ker ste se trudili pomagat rešit mojo zagato 

madison

Sporočilo je spremenil(a) madison dne 10.okt 2013 11:38

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

10. okt 2013 17:02

Vem, da je grdo do okolja da to napišem, ampak jaz sem za te za enkratno, ki jih uporabim večkrat, če ni notri res kaj zelo mastnega. čisto lepo se umijejo. Ker potem bi rabila eno za velike tulce, eno za male. Potem ko si naredim kdaj 4 barve royal icinga je fino imet v vsaki vrečki svojo barvo in ustvarjat. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtTrixi
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti