Mickini piškoti-testomat

clio  

član od: 24.11.2009

sporočila: 1

tema odprta - 24. nov 2009 13:11 | ogledi: 5.359 | odgovori: 2

1 kg ostre moke

1 margarina

1 maslo

40 dkg sladkorja

4 jajca

1 pecilni

1 vanilij sladkor

Jajca in sladkor najprej na kratko penasto umešamo,nato dodamo maslo in margarino malo premešamo.Jaz to mešam kar z miksarjem z kaveljni.Nato dodamo vse ostalo.Malo še lahko mešamo z mikserjem,nato pa postane pretrdo in je do konca treba pregnesti na roke.Nato pa testomat v roke in veselo na delo!Meni je do sedaj vedno ratalo.Pečem jih na 180*C do lepe zlate barve.So zelo krhki in dobri!

Clio

clio

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

24. nov 2009 13:17

Pozdrav. Lepo da si prispeval recept, vidim da si nov uporabnik. Tvoj recept bo bolj "trajen", če ga pošlješ v našo bazo receptov in počakaš na objavo. V rubriki recepti izberi povezavo POŠLJI SVOJ RECEPT.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

24. nov 2009 13:19

Draga clio, dobrodošla na tem portalu. Predlagam ti, da si ga najprej dodobra ogledaš, tako boš videla tudi, kje se oddajajo recepti, potem pa v napad na odpiranje novih tem. Ja, je v tem času že urednik tudi obrazložil zadevo...pa nič ne de, bolje 2 x kot nikoli. Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 24.nov 2009 13:20

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti