Pošiljanje sladic preko ps, dhl...?

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

25. nov 2009 7:32

Hotel Sacher z Dunaja pošlje "original" (nikloli ne vem, katera je original, kot pri Mozartovih kroglicah) sacherco po pošti, pakirano v lično leseno škatlo in zavito v celofan. Dobiš jo naslednji dan. Je pa cena mislim da okoli 50 EUR. Gigi_84 Sporočilo je spremenil(a) Gigi_84 dne 25.nov 2009 07:33

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

25. nov 2009 8:05

Spoštovani Artos! Glede na vse že povedano in glede na "problemček", ki ga imaš mislim, da bo najboljša in tudi najcenejša varianta, da zadolžiš kakšnega svojega prijatelja, da namesto tebe opravi to nalogo in tortico dostavi tvoji "prav posebni osebi". Takoj ko mu boš razložil problemček, bo z veseljem vstopil v razmerje, vsaj jaz bi za moje prijatelje. Poročaj, kako boš rešil .... Zdenka

beatrice  

član od: 18.11.2009

sporočila: 137

26. nov 2009 11:38

Živjo, jaz pa sem iz Harrodsa prejela njihov znameniti Christmas Carrol s hitro pošto FedEx - zelo profesionalno zapakirano, brez poškodbe in vse je bilo njami! Beatrice beatrice

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

26. nov 2009 21:29

Jaz vedno pošljem za novo leto piškote po hitri pošti sicer v škatli.Naj še povem da smo lani dobili po hitri pošti lepo aranžirano darilo in sicer zelo velike kozarce za vino in buteljke in je bilo vse ok, ker če zjutraj oddaš naslovnik popoldan že dobo.Lep pozdrav. irena66

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti