Namesto peki papirja?

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

26. nov 2009 13:38

nola je napisal/a:

terakota je napisal/a:
elaphus je napisal/a:
čisto nekaj drugega je oprati silikonsko podlago, kot pa tiste ogromne pekače tlačit pod pipo, da ti kaplja in teče z vseh koncev in krajev, še najmanj v pomivalno korito, največ pa po tleh.....
E, točno za to gre, meni se pod mus to vedno dogaja, da ne omenjam kakšen je pekač po kakšen pečenem krompirju z papriko...ufff...:)Saj pravim zakaj bi na roko prala, če imam mašinco...lpterakota

 

Mene pa zanima recept za krompir s papriko.

nola
-krompir -rumene paprike -paprika v prahu -beli kumin -olje -sol, poper Z veseljem, nam je res dober: Krompir olupim in ga narežem na željene kose na peki papir v pekaču, potresem z belim kuminom ter oblico paprike v prahu ter polijem z oljem in dobro premešam. Dobre 20 min pred koncem pa dodam še z žlico olja na palčke narezane in premešane paprike (vsaj dve) ter solim. Jaz dam rumene paprike, sem pa delala tudi že z rdečimi in pride malo bolj sladko. Če ne želiš uporabiti belega kumina gre poleg zelo lepo muškat z malenkost janeža, pa tudi navadna kumina je že romala gor:) lp terakota Sporočilo je spremenil(a) terakota dne 26.nov 2009 13:40

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. nov 2009 15:19

Najlepša hvala, se mi je kar zdelo, da mora biti nekaj dobrega, ker imam paprike bom tole pripravila za večerjo!

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti