Ocenjevanje receptov

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

20. nov 2009 5:58

Včasih opazim, da sem kakšen recept komentirala, pozabila pa sem dati oceno, in ga zato potem ocenim naknadno. Meni so v osnovi sicer bolj pomembna mnenja kot ocene, vendar se zadnje čase ne oziram več ne na eno ne na drugo. Toča pohval ni zame nobeno merilo več, kajti sem že delala kakšno zelo hvaljeno stvar, pa je na koncu izpadla čisto drugače, kot bi morala (beri: totalen polom ali pa zadeva ni bila okusna), čeprav ne kuham od včeraj. Sem pa v bazi odkrila ogromno odličnih receptov, ki še npr. v desetih letih niso bili ocenjeni ali pa komentirani. Moram priznati, da me včasih kar preseneti, da je v bazi toliko receptov, ki so objavljeni že več let, pa do sedaj nimajo še niti enega komentarja. Drugače pa tudi mene motijo komentarji v stilu: to pa mora biti dobro, to pa moram probat, je že beležki, ti si carica, naredim ob prvi priložnosti itd. Včasih se mi zdi, da se stvari hvalijo samo zato, ker je avtor/ica recepta znana osebnost kulinarike, recept pa mogoče ni nič posebnega. Dostikrat imam tudi občutek, da nekateri neko jed hvalijo, pa jo sploh preizkusili niso. Takrat pa samo zamahnem z roko. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti