Umrl je naš alpinist tomaž humar

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

17. nov 2009 13:49

Japaja, a se moramo sedaj s tem hvalit al se moramo sramovat, če tega nismo storili

rrr

pi.kica  

član od: 19.8.2007

sporočila: 75

17. nov 2009 16:02

...In zakaj bi bil vpis v žalno knjigo pogojen z intenzivnostjo žalosti in žalovanja? pi.kica

kleo  

član od: 21.10.2008

sporočila: 397

17. nov 2009 17:24

meni so pa nasploh žalne knjige malo hecne. Pa ne samo ko se gre za zelo pomembno osebnost ampak sedaj je pri nas navada že, če kdo umre je ob žari knjiga kamor se vpišeš. Ne vem, jaz sem se prišla od pokojnega poslovit tako da ga pokropim in mu v mislih kaj zaželim,... zakaj so sploh žalne knjige? Res ne vem. .. kleo

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. nov 2009 19:57

Žalna knjiga je namenjena svojcem in prijateljem, ki se niso uspeli posloviti, pa bi želeli nekako izraziti svojo bolečino.

V tej knjigi izraziš hvaležnost, spoštovanje, žalost ob izgubi ali pa veselje, da si mogel deliti trenutke sreče. 

Tistim, ki ne morete v Kamnik, je na voljo žalna knjiga na spletni strani Občine Kamnik: http://www.kamnik.si/zalna-knjiga-humar

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti