Pletenine za darilo

kozamurnik

sporočila: 2311

tema odprta - 14. nov 2009 6:18 | ogledi: 2.078 | odgovori: 2

Božič bo kmalu tu in rada bi obdarila ,bolj presenetila mojo babi in sestro, veliki ljubiteljici pletenin.

Kje naj kupim ročno pletene izdelke iz alpake ali druge kvalitetne volne?

Sicer sem nekaj iskala po trgovinah, pa nisem doslej naletela na kako posebno tovrstno ponudbo.

http://www.pletenine.si/index.php?page=shop.browse&ca

Tudi ne tej strani je nekaj zanimivih izdelkov.

Morda katera pozna, mi lahko da kak nasvet?

Za jopico (89 e) ki je zelo lepa, ni nobenih podatkov, ne o velikosti, ne sestavi.Sicer sem poslala mail, da bi kaj izvedela, vendar me vseeno zanima ali je sploh pametno kupovati take izdelke preko spleta.Ima katera kaj izkušenj?

Hvala vnaprej.

murnik

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

14. nov 2009 8:17

Na prvi strani piše, da so izdelki iz pristne domače ovčje volne, tako da ti za kvaliteto ni treba skrbeti. Za velikost pa lahko vprašaš na telefon, ki ga dobiš tam pri njihovih podatkih. Na našem koncu prodajajo take vrste pletenin od podjetja Soven in ljudje kar veliko kupujejo. Mogoče se pa za tak denar splača kam it pogledat in ne kar kupit preko spleta, čeprav imaš še vedno možnost, da izdelek zavrneš, če ti ni všeč. matilda

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

14. nov 2009 9:41

kozamurnik, v Mariboru na bolšjem sejmu prodajajo pletenine iz volne. Lahko si naredite en nedeljski izlet, če niste kje tu blizu, pa pridete sami pogledat. LP, pe3ca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti