Kam v mariboru na večerjo

ekorenci  

član od: 9.8.2009

sporočila: 107

tema odprta - 10. nov 2009 8:11 | ogledi: 21.080 | odgovori: 17

Prosim za pomoč Mariborčane.Z prijatelji se peljemo skozi Maribor kjer bi radi šli na večerjo.Mi lahko prosim priporočate kakšno restavracijo kjer je lepo in ki imajo malo daljši delovni čas tako ,da bi lahko malo posedeli in se pogovarjali.Hvala za pomoč.

ekorenci

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

10. nov 2009 8:28

V centru mesta ti svetujem Novi svet pri Stolnici. Parkiraš na Slomškovem trgu in si že tam. Verjetno pa bi moral prej rezervirat. V mestu je tudi simpatična restavracija Ancora v Jurčičevi. Če te še kaj zanima piši! K

ekorenci  

član od: 9.8.2009

sporočila: 107

10. nov 2009 8:52

Karmina hvala imata te dve omenjeni restavraciji jedi iz žara in ribe ekorenci

neznan uporabnik

10. nov 2009 9:02

Nisem Karmina, ampak za ribje jedi je Novi svet zadetek v polno. Mislim, da v MB. ni boljše ponudbe. Ancora ponuja pice, testenine, lignje, tudi kakšno ribo. jancka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

10. nov 2009 9:08

Jst bi ziher sla v restavracijo Vila Rustika (http://www.villa-rustica.si/). Imajo zelo dobro hrano in vedno ko sem v MB grem jest tja, če imam čas. Lizzie

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

10. nov 2009 9:10

Glede rib ti je že jancka odgovorila. V Novem svetu pa imajo ta vikend tudi ponudbo tartufov. K

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

10. nov 2009 9:39

Žar: Gala žar na Lentu (blizu glavnega mosta) ali Orient (obrežje Drave na desnem bregu, tik ob starem mostu), tudi Zlati lev, ob tržnici na Koroški cesti. Povsod so parkirišča pred lokali. Ancora je odlična izbira, je pa treba malce peš od najbližjega parkirišča. Novi svet je glede rib prav tako dobra izbira. Villa Rustica je tudi dobra izbira, ni pa to lokal, v katerega bi šel zavoljo jedi z žara ali rib. Omeniti velja še gostilno Pohorka, tik pod Pohorjem, odličen izbor jedi in tudi odlična priprava. Čeprav je moja izbira še vedno - Pec ali Rožmarin, za domače vzdušje in hrano pa Kostanj. Mamamia mamamia

ekorenci  

član od: 9.8.2009

sporočila: 107

10. nov 2009 9:54

Super! Najlepša hvala za vaše predloge je res velika izbira,se mi zdi zanimiva tale z domačim vzdušjem še enkrat najlepša hvala. ekorenci

emasterix  

član od: 5.2.2012

sporočila: 2

31. maj 2013 16:47

Pozdravljeni!

 

Tudi sam iščem dobro restavracija, ki pa naj bo predvsem v centru mestu ter Lent. Pogledal sem Tacos, Rožmarin, Ancoro...  Kaj mi vi priporočate?

 

Iščem pa predvsem restavracijo, ki bo imela tudi pestro ponudbo vegeterijanske hrane.

emasterix

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

31. maj 2013 18:35

Priporočam Vilo Rustiko, Galeb ter restavracijo pri pohorski vzpenjači, ki pa žal ne vem imena. Sem pa tudi sama vegetarianka in sem v teh restavraciajh vedno našla kaj odličnega za sebe.

lovebeyba

Vesnozaver  

član od: 16.1.2011

sporočila: 66

31. maj 2013 18:45

V centru mesta priporočam Rožmarin - res okusna hrana, sveže sestavine. Nazadnje sem tam jedla pečeno hobotnico s pečenim krompirčkom.....mmmm....vmes pa so bili še koščki popečenega koromača, zelo okusno.

Vesnozaver

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti