Ognjičevo mazilo s posušenimi cvetovi???

Ančica73  

član od: 16.1.2009

sporočila: 4

tema odprta - 7. nov 2009 15:56 | ogledi: 3.209 | odgovori: 3

Zanima me, če je kdo poskušal pripraviti ognjičevo mazilo s posušenimi cvetovi? Jaz ponavadi delam mazilo z olivnim oljem v katerem namočim sveže cvetove, kakavovim maslom in čebeljim voskom.

Zamislila sem si, da bi bilo tako mazilo idealna pozornost za moje sodelavke ob Novem letu, pa žal ni več svežih cvetov ognjiča:(

LP

Ančica73

Yantares  

član od: 24.10.2009

sporočila: 111

7. nov 2009 16:45

Pomoje je vredno malce povprašat naokoli za svežega ker meni še zmeraj cveti kot nor ob hiši pa so nekajkrat bile stopinje okoli nule. Malce je sicer že "požgan" in precej se ga je osulo, ampak vidim da spet dela nove cvetne nastavke ker se je zunaj otoplilo. Y.

dbar  

član od: 30.5.2008

sporočila: 20

7. nov 2009 17:31

Jaz uporabljam suhega in sicer ga čez noč pustim v staljeni neslani svinjski masti (mast sama scvrem), zjutraj ponovno pogrejem, da se utekočini in nalijem v kozarčke. Pred dvema letoma sem tudi jaz obdarila svoje kolegice in na privezan kartonček okoli vratu kozarčka napisala tisto foro iz reklam ..... se posvetujte s svojim farmacevtom in zdravnikom. lp dbar

Ančica73  

član od: 16.1.2009

sporočila: 4

7. nov 2009 21:14

Hvala za hitre odgovore, bom poskusila kar s suhim, ga bom dlje namakala. Ja, pa tista tvoja fora dbar tud ni slaba. Ančica73

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti