Račje in gosje prsi iz zamrzovalnika

Blitva  

član od: 9.5.2007

sporočila: 61

tema odprta - 7. nov 2009 8:05 | ogledi: 6.049 | odgovori: 5

Zanima me če imate kaj izkušenj z račjimi in gosjimi prsi, ki jih prodaja Interšpar iz zamrzovalnika. So že narezane na pladnju in če se ne motim tudi že pripravljene - začinjene za peko. Ste že mogoče poskusili je vredu ali ni ???

Blitva

piščanec  

član od: 15.1.2006

sporočila: 284

8. nov 2009 10:24

Račje prsi pripravljene za peko smo do sedaj 2x kupili (ne vem, če so točno istega proizvajalca, kot imaš ti v mislih - bile so pa že začinjenje in v vrečki - vendar ne narezane). Za moj okus so bile malo preslane (kot marsikatera kupljena hrana od kruha naprej), vendar dobro začinjene. Naj še dodam, da se takih jedi navadno ne poslužujemo (mogoče je zato moje mnenje malo strožje), vendar so po sili razmer svojo nalogo zelo dobro opravile (kosilo je uspelo!). piščanec

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. nov 2015 10:26

Zivijo! ima mogoce kaksen razsirjen supermarket trenutno racje prsi (brez ostalih delov race)? Hvala

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. nov 2015 11:01

Leclerc? Sem jih tam že kupovala, a trenutno ne vem, kako je s ponudbo. Mogoče preveriš po internetu? lp,

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

4. nov 2015 11:17

Tudi Lidl jih je imel.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Valchi  

član od: 15.1.2015

sporočila: 71

4. nov 2015 14:43

Pred dvemi leti sem kupila v Sparu raco, bili sta dve vrsti, razkosana in cela. Kupila sem razkosano, če se ne motim, je bila začinjena. Prvič sem jo pekla.

Če bi se še enkrat odločila za nakup race, bi jo raje kupila že pečeno. Moja izkušnja.

Valchi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti