Harvey norman

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

tema odprta - 6. nov 2009 7:03 | ogledi: 3.779 | odgovori: 4

Zanima me, če ste že kupovali v Harvey Normanu in kakšne so vaše izkušnje. Sama čakam na kuhinjo in sedežno (trosed in dvosed). Vsak dan me odpravijo z besedami, da me pokličejo nazaj, da bodo preverili, če je pohištvo že v skladišču itd...... Dobavni roki so že mimo. Ne bi rada preveč kritizirala, ker se pač zgodi, da pride do zamude........tako, kot vsepovsod.

LP! Galja

Robida  

član od: 4.7.2004

sporočila: 780

6. nov 2009 7:10

Galja, od katerega proizvajalca kuhinjo pa čakaš? Mogoče je problem tam.

lp

robida

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. nov 2009 7:38

Sama sem bila vedno zelo zadovoljna.Je pa Harvej Norman trgovina kjer največ tehničnih in ostalih stvari tudi nabavim. Mogoče je res težava pri proizvajalcu kuhinj. anaeva

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

6. nov 2009 7:58

Sam kupil precej opreme v HN in do sedaj vedno zadovoljen(dnevna, jedilnica, plazma, računalnik, sesalec,...). Edini so mi bili pripravljeni pripeljat tv naslednji dan (kupoval sem v petek ob 19ih), ker se hje začelo svetovno prvenstvo v nogometu in je bilo nujno :) Punca na oddelku pohištva zelo prijazna, pošteno smo se zmenili za ceno, dostavo na 2 konca brez doplačila. Skratka do sedaj vse super. Rabim nov računalnik in grem spet k njim. Tako da tudi jaz mislim da je problem pri izdelovalcu kuhinj, sem nekaj časa tudi delal v zvezi s pohištvom in so kar počasni. Kuhinjo sem sicer kupil v Marosu ker je v HN niso imeli po mojem okusu, pa sem se kar načakal, je pa res da se mi ni mudilo in nisem nič težil. Lp zzak1977

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

6. nov 2009 8:14

galja je napisal/a:
Zanima me, če ste že kupovali v Harvey Normanu in kakšne so vaše izkušnje. Sama čakam na kuhinjo in sedežno (trosed in dvosed). Vsak dan me odpravijo z besedami, da me pokličejo nazaj, da bodo preverili, če je pohištvo že v skladišču itd...... Dobavni roki so že mimo. Ne bi rada preveč kritizirala, ker se pač zgodi, da pride do zamude........tako, kot vsepovsod.

LP! Galja

Imela sem isto izkušnjo vendar sem iztržila popust zaradi tega. Tudi to je nekaj. Galja preverite najprej, kaj imate zapisano za primer zamude. Vsaj to je potrebno uveljavljati... veliko uspeha. Zdenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti