Opozorilo prikritim oglaševalcem: ne bomo stali križem rok!

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

17. nov 2009 18:16

Pozdrav. Mene pa sedaj informativno zanima, kakšen mali oglas se potemtakem sploh lahko napiše v rubriko "Mali oglasi" Lp, Kitanna

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. nov 2009 18:20

Oglas, kjer prodajate RABLJEN artikel. En komad. Ne z namenom ustvarjanja dobička. Bom v SSKJ pogledal če obstaja definicija, kaj je mali oglas. Sem mislil da človek intuitivno loči mali oglas od komercialnega oglasa Bomo v prihodnje specificirali kaj je mali oglas v pravilih KulSlo, velja?

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kitanna  

član od: 16.12.2008

sporočila: 116

17. nov 2009 18:23

Ja, samoumevno zna biti zelo relativna zadeva... Hvala za bliskovit odgovor :) Lp Kitanna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

18. nov 2009 15:22

Jaz pa mislim, da bi lahko male oglase ukinil, pa ne bi bilo nobene dileme več... Tisti, ki želi kaj prodati, bo dal oglas na Bolho ali kaj takega, Kulinarika pa je za druge stvari, ane :))

jasna

noma  

član od: 16.10.2009

sporočila: 9

18. nov 2009 16:11

Jaz sem pa ravno danes napisala svoje mnenje o enem proizvodu in očitno nehote sodelovala v reklamni kampanji. Se ne oglasim več na teme, ki bodo propagirale določen proizvod. Je pa res, da ko jaz kaj kupujem velikokrat iščem mnenja po forumih, in ugotavljam, da sem dostikrat izigrana, moje mnenje očitno oblikujejo prodajalci sami. noma

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. nov 2009 16:18

noma: Saj v tem je težava, cele diskusije po forumih (ne le našem) vodijo in manipulirajo prodajalci. Jaz sploh nisem proti oglasom, ampak da se ve kaj je oglas in kaj ni. In da se oglas ustrezno plača in označi. Te forumske komunikacije s samim seboj so pa zelo grdo zavajanje potrošnikov.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

19. nov 2009 10:12

krusi12345 oz. marusa789 sta zaradi prikritega oglaševanja izločena iz našega foruma, prijavo zaradi kršenja pravil pa smo podali tudi njegovemu (njenemu) internet ponudniku na T-2. Zopet je šlo za zavajanje potrošnika v smislu... videl sem trgovino kako je fina (obvezen link)... danes prijavljena, z željo "obogatiti" naš forum. Hvala lepa. Take stvari nam jemljejo ogromno časa, ki bi ga lahko porabili za izboljšanje storitev. Proti temu se bomo aktivno in z vso močjo borili še naprej, zato vas ponovno prosim, zaradi nas, vas in 99.99% poštenih obiskovalcev, da s početjem prenehate.

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

jinja  

član od: 14.6.2009

sporočila: 51

21. nov 2009 7:53

Ja groza, na kaj vse človek naleti. jinja

Vlado  

član od: 1.8.2002

sporočila: 547

24. nov 2009 8:29

Pozdravljen Jernej. V temi Asimina smo npr. omenjali trgovine, kjer smo omenjeno rastlino kupili in izkušnje z njimi. Ali se bo tudi omenjanje trgovin v tem smislu, v bodoče tretiralo kot nezaželeno? Včasih je res težko potegniti ločnico, kaj je reklamiranje in kaj ne. lp Vlado

mambica  

član od: 29.9.2007

sporočila: 532

24. nov 2009 10:02

Imam podobno vprašanje kot Vlado. Te dni (mislim, da jutri) bo izšlo neko zelo obsežno delo s področja kulinarike. Odlomke iz te knjige smo do sedaj že lahko spremljali v nekem dnevnem časopisu in jaz bi imela kar nekaj vprašanj v zvezi s tem. Toda če omenim, za katero knjigo gre, bom zagotovo naredila (nehote) nekaj reklame. Kako pa bo s tem? Ne bi rada odprla teme, potem pa se bo vsulo kup kritik, da reklamiram. ˇ^~ˇ^~ˇ^ˇ~˘˘^^ Sporočilo je spremenil(a) mambica dne 24.nov 2009 10:03

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti