"preobrazba" navadnih hlač v nosečniške

Mikica  

član od: 10.12.2004

sporočila: 37

tema odprta - 4. nov 2009 9:05 | ogledi: 7.404 | odgovori: 15

Pozdravljene,

prosim za Vaše mnenje in sicer: ker sem noseča, potrebujem nosečniške hlače, a ne ;) in ker v naših trgovinah najdem samo črne hlače, pa kakšne žametke, ostalo pa dooolgčas, sem razmišljala, da bi si mogoče sama preobrazila kar kašne "navadne" hlače in bi nekako našila tisti bombažni pas na (najbrž) odrezan pas. Ste to kdaj počele in kako uspešne ste pri tem bile?

Vesela bom Vaših idej in mnej, saj tukaj vedno poskrbite za odgovore :)

Hvala in lep dan še naprej Vam želim.

Mikica

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

4. nov 2009 9:38

S tem je kar veliko dela, sploh če nimaš izkušenj.V trgovini Popek imajo ponavadi tudi druge barve, mislim pa da ti jih lahko tudi zašijejo v drugi barvi. slavi77

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. nov 2009 9:43

Nekaj nizkocenovnih namigov, kako se to dela: - za kežual izvedbe poglej pri moških števlikah (nosečnice in XXL punce včasih lažje oblečejo moške kroje). Džins moški kroj, manjše številke, kombiniraš z blazerji, ki jih nikoli ne zapneš in zraven nosiš moške srajce (največ L, več ne potrebuješ), zavezane v vozel na trebuščku, spodaj majčke različnih barv. Polovico nosečnosti se pa itak da oddelati s hlačami, ki so eno številko večje od tvoje normalne velikosti. Tisto o samokrojenju in samopopravljanju hlač...odsvetujem. Edino, kar boš dosegla, bo to, da se tistih hlač nikoli več ne bo dalo obleči v nobeni situaciji (niti za pomivanje oken ne bodo dobre). - pajkice in tunike: Pajkice so klasiš, tunike pa v nizkocenovni izvedbi prodajajo na nosečniških oddekih Zare in H&M. Dobre so kombinacije črne/sive pajkic in tunik in spodaj nosiš bombažne majčke v kobalt modri ali pa žad-zeleni barvi (totalno moderni barvi) in to barvo potem ponavljaš v obliki kakšnega plastiš ali lesenega nakita. - malo počekiraj po plemenu in svoji omari, če imaš kje kakšno plisirano krilo na elastiko (tisto, čemur smo včasih rekli: dolgočasno krilo za pevski zbor). Tako krilo se v nosečnosti super obnese. Kombiniraš ga s tistimi pletenimi oblekicami (indigovijola, zelena, rdeča), ki jih najdeš v H&M in so za mini oblekico vseeno malo prekratke in ajoj, za kombinacijo s plisirko v nosečnosti so pa super. Hope this helps. Vendelina jr.

Mikica  

član od: 10.12.2004

sporočila: 37

4. nov 2009 9:48

Lavju :) Thanx, Vendelina, zmagovalka! Mikica

fresh  

član od: 4.5.2006

sporočila: 1856

4. nov 2009 10:14

Privošči si kaj nosečniškega. Next dostavlja tudi v Slovenijo, tukaj imaš povezavo: http://www.nextdirectory.eu/page.asp?b=G45&p=150&o=1 Pa še Mothercare: http://www.mothercare.com/gp/node/n/42767041/026-244052 V glavnem, v yahoo.co.uk vtipkaj maternity wear in boš dobila morje trgovin, ki so cenovno čisto ok, potem pa pod "delivery information" preveri, če dostavljajo v Slovenijo. Uživaj v nosečnosti! fresh Sporočilo je spremenil(a) fresh dne 04.nov 2009 10:17

Mikica  

član od: 10.12.2004

sporočila: 37

4. nov 2009 10:33

Zlate ste, mwah ;)) Mikica

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. nov 2009 11:42

Drugače pa, nekaj namigov, kako se kombinira, dobiš Isabelli Oliver. Brand je znan po tem, da angažira noseče supermodele (in lahko občuduješ Cindy Craford v linžerji, Natalijo Vodnjanovo v vseh verzijah, pa Heidi Klum...) http://www.isabellaoliver.com/maternity-clothes/ Vendelina jr.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

4. nov 2009 11:56

Mislim, da si je veri tako spremenila nekaj hlač. Lahko ji napišeš ZS, pa jo povprašaš, kako je to naredila. Jelenckova

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

4. nov 2009 12:12

meni se zdi škoda hlač. tudi jaz sem za pajkice in pletene oblekice, tunike ipd. pa še tako ljubko izlgeda! bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti