Čistilec in osvežilec zraka

bambi  

član od: 22.8.2006

sporočila: 41

tema odprta - 4. nov 2009 8:12 | ogledi: 2.824 | odgovori: 4

Pozna katera čistilec in vlažile zraka Rainbow. Predstavništvo imajo v Ljubljani na Dolenjski cesti.

Kakšno je vaše mnenje o tem čistilcu.

lp

kristy

branka171

sporočila: 218

4. nov 2009 20:58

zadeva je dobra a zeloooooooo draga več ti lahko povem na ZS branka171 Sporočilo je spremenil(a) branka171 dne 04.nov 2009 20:58

bambi  

član od: 22.8.2006

sporočila: 41

4. nov 2009 21:45

Če si pri volji za mi kaj napiši na ZS. kristy

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. nov 2009 8:47

Meni ni všeč način prodaje: če hočeš neko darilo, moraš 'izsiliti' od petih (se mi zdi) parov predstavitev (jaz sem hotela eni narediti uslugo, nisem pa hotela še moža v to vleči, pa niso hoteli imeti predstavitve). Sem pa bila na predstavitvi, je tašča imela, pa se mi zdi zelooooo precenjen.

Je pa tako: tisti, ki so stvar kupili, bodo rekli, da je super, oh in sploh (že zato, da upravičijo svoj nakup), tisti, ki nismo kupili (in ne bomo dali celega premoženja za tovrstno stvar), bomo pa rekli, da je 'brez veze'. Stvar je sicer dokaj v redu, ok sesa, tisto čiščenje zraka mi je pa malce mimo.

Atina

neznan uporabnik

5. nov 2009 11:24

Če prav vidim, je to kar običajn vodni sesalec, ki hkrati še filtrira zrak in ga pošilja skozi vodo (moker prah ne leti, razlagajo na svoji strani)?? Če želiš očistiti zrak, ti raje svetujem kakšen dober ionizator (ki je samo ionizator, ne pa še vlažilec, čistilec in bogve kaj še), ki zagotovo stane manj kot tole mavričasto čudo. Glavna informacija pri ionizatorju je, koliko ionov oddaja (če se količina ne šteje v milijonih, kar pozabi). Jaz sem svojega naročila v tujini za cc. 150 $ in od takrat naprej si upam peči ribe ... dala sem ga v avto, da se je odstranil vonj po cigaretnem dimu od prejšnjega lastnika ... that explains a lot. Č Če želiš kaj več informacij o ionizatiorju - sporoči (da ne bom zdaj pisala dizertacije o nečem, kar te potencialno ne zanima). jancka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti