Kaj poslušajo mladi?

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

3. nov 2009 16:25

O dio mio, Vendelina, kje si pa tega staknila? No ja, vsaj nasmejala sem se. Murat&Jose band - smo jih letos poleti imeli, fantje so super tudi štimung naredijo taprav. Viš, sloenska raperska scena mi je pa kar mimo ušla. Skratka - ko bo program znan vas obvestim. Hvala! Moycaa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 19:40

Moycaa, imam znanca, ki ima elektronsko zbirko raznoraznih stvari, ki jih ne potrebujemo, a jih najdemo na spletu. In potem on dnevno pošilja "jagodni izbor" bedastoč. In tale Jacobo je kar visoko na seznamu butastih.... Vendelina jr.

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

3. nov 2009 19:46

Nekje sem brala, da se je Ana Dolinar za potrebe snemanja morala poljubljati s punco, ampak za tole... sem mislila, da gre za kak nov slovenski film, ampak za takšno.... Moycaa

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 20:12

Ja, ampak zadeva je tako butasta, da človek tega ne more gledati samo enkrat. Je treba vsaj še enkrat, da se človek prepirča, da je to res videl in da ni haluciniral. In potem, ko to drugič pogleda (frizura iz osemdesetih, tapete iz sedemdesetih, vizualizacija erotičnih fantazij iz danske erotične komedije iz šestdesetih...), se človek vpraša, na čem so bili tisti, ki so delali tale spot. Ker popolnoma trezen človek tega ne zmore narediti.... Vendelina jr.

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

3. nov 2009 20:23

Kot so že ostali povedali je vse odvisno od okolja. Jaz naprimer sem stara 18 let in zelo rada poslušam glasbo iz musclov kot so Moje pesmi, moje sanje, Chicago, Lak za lase, Marry Poppins, Annie ali pa ABBO, Celine Dion, pa tudi kakšno bolj rock varianto kot so Avril Lavigne, Jonas Brothers, Miley Cyrus ali pa country glasbo kot so Rastical flats (ne vem če je ravno prav napisano), Taylor Swift, Keith Urban (spet ne vem če je prav napisano) pa še vedno (ali že spet) poslušam Spice Girls . Večina mojih sošolcev misli da sem zmešana da poslušam glasbo iz musiclov ker oni so bolj za plesno glasbo oz. stari rock (ki ga tudi jaz počasi odkrivam).

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. nov 2009 22:42

Kaj pa, če kakega uvozite? Recimo tega: http://www.youtube.com/watch?v=OFjrXqs2dvI

Tisti Vendelinin stavek 'zadeva je tako butasta, da človek tega ne more gledati samo enkrat' bi veljal za tole:

http://www.youtube.com/watch?v=HbJdWIF-JfI

Tale drugi link vsake toliko pogledam, ko rabim dozo smeha. Ampak pozor, tudi okolico trnovske cerkve boste odslej popolnoma drugače doživljali :))))

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 03.nov 2009 22:44

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

4. nov 2009 0:19

Atina, tale tvoj tadrugi link je pa ... uff ... bom počakala raje, da Vendy izumi definicijo tega (moja hči bi rekla: WTF???) Res sem morala gledat dvakrat, pa bom morda še enkrat, ker "n'č ne štekam" (ampak kul pa tud ni). A to je komad, reklama za kamere, reklama za Jelinčiča ali kaj četrtega??? Prav zmedena sem zdaj, pa vseeno - hvala, Atina, tole je pa res vrhunec današnjega večera .

 

Mojca

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

4. nov 2009 0:57

Joj mamaF, pokam od smeha. Tisto voščilo me je pa odpihnilo s stola No Moycaa, pa maš kar nekaj izbire; držim pesti, da imajo še kak termin frej :)

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. nov 2009 7:33

Joj, odprla sem Pandorino skrinjico.... Drugače pa, ker bi mamaF rada definicijo: ovo je toliko jadno da riječ za ovakav jad još nije izmišljena.... Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 04.nov 2009 07:35

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti