Kaj poslušajo mladi?

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. nov 2009 13:06

Vendelina jr. je napisal/a:
mamaF je napisal/a:

>PS: Skesano priznam, da sem tudi jaz, ki sicer lahko ure in ure poslušam Bachove fuge ali pa stari pank, sposobna ob pravi luni skakati po mizi in tuliti na Balkan turbo pjevačice. Včeraj sem si na ves glas vrtela Naceta in Heleno : Vrniva se na najino obalo

Mojca

Mojca, če se bo ta problem še naprej pojavljal, se mi javi na ZS in ti pošljem en link od enega mladca iz Nacetove šole talentov in ti zagotavljam, da se bodo simptomi umirli....... Saj bi tule objavila, ampak je tak šus od glasbe, da si preprosto ne upam....: Vendelina jr.

Pa se ti, my dear, zavedaš, kakšne posledice za zdravje ima šele UGIBANJE, kaj se skriva za tistim tvojim skrivnostnim linkom . Daj, objavi ga (če je res tako "rizično" pa magari na ZS), spodaj pa za dušni mir in blagor morebitnih prizadetih dodaj opozorilo, kot je na cigaretnih škatlicah (pred poslušanjem na lastno odgovornost se posvetujte ...)

Pa še Gigi_84 zdaj trpi z mano in z vsako minuto nas bo več

Mojca

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

3. nov 2009 13:32

Joj, kako me šele zdaj matra, ko ne morem v službi odpret linka :) Popoldne sledi komentar ... Gigi_84

mamica_V  

član od: 7.10.2009

sporočila: 24

3. nov 2009 13:45

Raper Zlatko navdušuje mladino, super je. mamica_V

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. nov 2009 13:54

Vendelina jr. je napisal/a:
Punce, bile ste opozorjene, jaz si umijem roke....Upam, da vas ne bo poslej strah hoditi po Hribarjevem nabrežju v Ljhttp://www.youtube.com/watch?v=8XzW-lopMEI

 

Vendelina jr.

Tale mora biti kak bratranec Damjana Murka :))))

Tiste bele hlačke pa ... no comment

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 03.nov 2009 13:55

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

3. nov 2009 14:07

Vendelina jr. je napisal/a:
Punce, bile ste opozorjene, jaz si umijem roke....Upam, da vas ne bo poslej strah hoditi po Hribarjevem nabrežju v Ljhttp://www.youtube.com/watch?v=8XzW-lopMEIVendelina jr.

O božemili, a tole da je Nacetov "učenec"? Ajejej, bolj bi rekla, da je "Domen Kumer- Sebastijan-Murko šola". Ufff, punce drage, ki ste vsak dan v LJ, zahvalite naravo za nizke temperature, da vas res ne doleti napudrani bosi mladec v belih "b'ndantah" na poti v službo.

Uni dve punci sta še kar Ok, čeprav se delata, da sta plastični lutki iz izložbe. Mah, jaaa ...

Anivej, ju mejd maj dej, draga V. Se že vidim, današnji turobni večer bom ziher porabila zaiskanje podobnih bizarnih filmčkov na YouTube, hehe.

BTW: A režiser tegale "art filma" je znan?

Mojca

neznan uporabnik

3. nov 2009 14:12

Vidim, da vam je "všeč", pa naj bo še malo ... Pa kakšne kamilce si pripravite, ker se po bru ... menda najbolj priležejo. ajda66

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. nov 2009 15:04

No, če nič drugega, vsaj vemo, koga Moycaa NE BO imela na decembrskih feštah za najstnike (da grem nazaj na osnovo temo). Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti