Nova gripa

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

24. nov 2009 17:24

danes sem se cepila proti pandemski gripi.. tako da lahko jutri povem če me kaj boli. danes me še ne. če bom pa tetraplegik zaradi tega, se vam pa sploh ne oglasim več .. bannanna_v_slo ;)

miia  

član od: 21.12.2005

sporočila: 791

24. nov 2009 18:52

Jaz sem se tudi cepila za navadno gripo, proti pandemski pa še premišljujem če bi se.

miia

Sporočilo je spremenil(a) miia dne 24.nov 2009 18:54

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

24. nov 2009 19:20

bannanna je napisal/a:
danes sem se cepila proti pandemski gripi.. tako da lahko jutri povem če me kaj boli. danes me še ne. če bom pa tetraplegik zaradi tega, se vam pa sploh ne oglasim več .. bannanna_v_slo ;)
Mene pravzaprav ne skrbijo takojšnji učinki, temveč tisti, ki se pokažejo čez leta... lp terakota

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

24. nov 2009 19:26

terakota je napisal/a:
[Mene pravzaprav ne skrbijo takojšnji učinki, temveč tisti, ki se pokažejo čez leta... terakota

In kako jih boš povezala ravno s tem cepljenjem? Će jioh boš že povezala, kako boš povezavo dokazala?

Ni kar po dolgem in počez zametavat cepljenj. Pa ne mislim samo (ali predvsem) cepljenja proti gripi.

rimljanka - zasebno mnenje

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

24. nov 2009 19:31

rimljanka je napisal/a:

terakota je napisal/a:
[Mene pravzaprav ne skrbijo takojšnji učinki, temveč tisti, ki se pokažejo čez leta... terakota

In kako jih boš povezala ravno s tem cepljenjem? Će jioh boš že povezala, kako boš povezavo dokazala?

Ni kar po dolgem in počez zametavat cepljenj. Pa ne mislim samo (ali predvsem) cepljenja proti gripi.

rimljanka - zasebno mnenje

Kaj ni največji problem ravno v tem, da ne vemo, kakšni bojo učinki čez čas?

Sicer se strinjam, da cepljenja morajo biti, ampak ne za vsako ceno....

strippy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

24. nov 2009 19:37

Kakšni pa naj bi bili ti učinki čez čas? Res ne vem, no.

Če bi nas pri vsaki stvari, ki jo naredimo, pojemo, ne naredimo,....tako skrbelo... Na dobrem kilometru poti z avtom sem včeraj zvečer videla vsaj 3 kolesarje brez ene same svetlobne oznake. Očitno jih ni skrbelo za morebitne takojšnje posledice, bogve, kako jih skrbijo daljnoročne posledice morebitnega ne/cepljenja proti novi/pandemski gripi.

Sicer pa, pri tem cepljenju je pač tako, da se vsak SAM odloča in vsak SAM nosi odgovornost. V tem je vsa umetnost.

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

24. nov 2009 19:41

rimljanka je napisal/a:

Kakšni pa naj bi bili ti učinki čez čas? Res ne vem, no.

Če bi nas pri vsaki stvari, ki jo naredimo, pojemo, ne naredimo,....tako skrbelo... Na dobrem kilometru poti z avtom sem včeraj zvečer videla vsaj 3 kolesarje brez ene same svetlobne oznake. Očitno jih ni skrbelo za morebitne takojšnje posledice, bogve, kako jih skrbijo daljnoročne posledice morebitnega ne/cepljenja proti novi/pandemski gripi.

Sicer pa, pri tem cepljenju je pač tako, da se vsak SAM odloča in vsak SAM nosi odgovornost. V tem je vsa umetnost.

Si pač postaviš prioritete, odvisno od človeka, ane?

Vsak po svoje, lahko si pa vseeno izmenjujemo mnenja, mar ne?

strippy

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

24. nov 2009 19:54

Seveda, kot, da moj zapis ni natanko to. Moje mnenje.

rimljanka - zasebno mnenje

strippy  

član od: 18.11.2008

sporočila: 283

24. nov 2009 20:53

He he, sevede, kot od (skoraj) vseh.

Je pa nam rekla zdravnica, da je že malo pozno, zdajle, ko je teh viroz že polno, pa sploh ne vejo, a je gripa ali kateri drug virus. Pa ene dva tedna da telo rabi, da proizvede zadosti protiteles.

strippy

angela33  

član od: 28.2.2008

sporočila: 71

25. nov 2009 10:06

Ko od blizu vidiš posledice celjenja,...... no potem gledaš na cepljenje priti novi gripi drugače. Če proizvajalec pove, da ne prevzema odgovornosti, ker.....potem je odločitev jasna. angela33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti