Converse all-star

KaTeK_x3  

član od: 29.8.2008

sporočila: 49

tema odprta - 31. okt 2009 22:32 | ogledi: 12.649 | odgovori: 23

Lepo prosim pomoč!!

Za mojo najboljšo prijateljico želim kupiti tele superge:

http://www.converse.com/#/products/Shoe/ChuckTaylor/1

to so x-hi varianta, do kolen. Ali morda kdo ve, kje bi bila kaka trgovina, ki bi imela prav te? na čopovi vem da jih ni, sem gledala, v massu tudi ne..

Slučajno če obstaja, če kdo ve, drugače ostane samo da jih naročim preko spleta.. Pa tudi poštnina bo svinjsko draga..

Se zahvaljujem za pomoč!!

KaTeK_x3

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

1. nov 2009 5:50

Moja polovica dela v USA in jih je lani narocil preko spleta. Jih je pa sam oblikoval in tako sva imela oba gravuro pa ledrasti so bili. No on jih lepo nosi ze celo leto, meni pa so jih izmaknili, ko sem jih imela dobra dva tedna :( . Nase trgovine imajo bogo osnovo, se rece navadne all starke razlicnih barv, ce ze se tu pa tam kaki motiv. Glede na to,da obstaja pri nas se ena spletna stran www.superge.si se mogoce se tu kaj najde. Postnina ni prevec draga in dobis jih zelo hitro. Jaz sem bila z njihovimi storitvami se vedno zadovoljna. Tarja83

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

1. nov 2009 8:27

Imajo jih na Amazonu, vendar nisem preizkusila, ali jih smejo poslati v Slovenijo ali ne (to se pri nekaterih artiklih zgodi zaradi ekskluzivnih pogodb). Poizkusi. http://www.amazon.com/s/qid=1257060286/ref=sr_pg_3? sonci

vesnal  

član od: 17.12.2002

sporočila: 449

1. nov 2009 11:01

Thomas sport

KaTeK_x3  

član od: 29.8.2008

sporočila: 49

1. nov 2009 15:00

Najlepša hvala vsem za pomoč :) Tarja83: koliko pa je bilo poštnine? Jaz namreč vem, da tukajšnje allstarke niso ravno ne vem kaj, stanejo pa ogromno. Ker jih kupujem za 18 rojstni dan, bi rada dobila čimbolj kvalitetno zadevo, pa tudi če to pomeni morda malo bolj prazno denarnico po tem. KaTeK_x3

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

2. nov 2009 19:58

Sment je to, ker je on takrat zivel v USA in placal postnine bore malo. Ker je pac bil naslov ameriski. Jaz moram priznati,da moje all starke kupljene na superge.si so kvalitetne in jim nic ne manjka. Ne vem, mogoce ce bi stopili v stik s kom iz te strani bi se mogoce dalo zmenit,da jih oni narocijo al kako, ne vem. Zal mi je,da vam ne morem bolj pomagat. Lp Tarja83

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. nov 2009 20:06

Poštnina sama po sebi ni huda. Imaš pa uvoz v EU, na to se plača carina, na carino se obračuna DDV...in potem pride pri teh zneskih nekako tako, da misliš, da boš plačal toliko EUR, kot je osnovna cena v USD, potem je pa vse skupaj za 10 EUR manj in si blazno srečen... Vendelina jr.

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

2. nov 2009 22:39

KaTeK_x3 je napisal/a:
Najlepša hvala vsem za pomoč :)Tarja83: koliko pa je bilo poštnine? Jaz namreč vem, da tukajšnje allstarke niso ravno ne vem kaj, stanejo pa ogromno. Ker jih kupujem za 18 rojstni dan, bi rada dobila čimbolj kvalitetno zadevo, pa tudi če to pomeni morda malo bolj prazno denarnico po tem.KaTeK_x3

 

Poštnino za v Evropo ti bodo seveda zaračunali po normalnih tarifah. Pazi samo, da boš plačala s kreditno kartico !! O tem sem se s članicami KulSlo že nekajkrat pogovarjala po zs-jih.

Če bi plačevala po bančnem nakazilu, ti bo podjetje (trgovina) zaračunalo dodatnih $30 (ali nekaj podobnega) za transakcijo, ker banke to njim zaračunajo, oni pa seveda te stroške prenesejo na kupca (tebe). Pri tem ne smeš pozabiti, da bo tudi tebi tvoja Slovenska banka zaračunala podoben znesek za internacionalno nakazilo. Preko bančnih nakazil iz ZDA nima smisla karkoli naročat.

 

Vanja

Eva_The_Piki  

član od: 17.2.2010

sporočila: 2

17. feb 2010 12:03

hejhej XD am Tarja83 jst bi te pa neki uprašala...a mi lh puveš za to spletno strn ku si jih naručila iz amerike.. kr jst sm ž ubupala kr ni nikjer u slovenij takih ku bi mi ble ušeč pa sm misa de bi jih pč tm naručila de bi si svoje ustvarla XDXD hvala Eva_The_Piki

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti