Converse all-star

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8688

17. feb 2010 14:22

Naj ti Bog pomaga, dragi otrok!          

 

Pozdravček     

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. feb 2010 14:54

Eva_The_Piki je napisal/a:
hejhej XD am Tarja83 jst bi te pa neki uprašala...a mi lh puveš za to spletno strn ku si jih naručila iz amerike.. kr jst sm ž ubupala kr ni nikjer u slovenij takih ku bi mi ble ušeč pa sm misa de bi jih pč tm naručila de bi si svoje ustvarla XDXD hvala Eva_The_Piki
Poglej, dragi otrok, če klikneš na nick, se odpre maska za zasebno sporočilo in potem lahko kolegico, ki ima olstarke vprašaš, kje jih je kupila. Pazi, rdeče črke niso zaradi barvanja, temveč je rdeča barva za to, da označuje povezavo, neverjetno, mar ne? Čeprav me čudi, da najstnik tega sam ne ugotovi. Čeprav te opozarjam, večina spletnih trgovin sprejema kartice polnoletnih oseb, sodeč po tvojem pisanju, pa ti to še nisi. Vendelina jr.

korenckova  

član od: 14.10.2008

sporočila: 222

17. feb 2010 15:14

Vendelina, saj EvaThePiki ni pisala z rdečo, Dragička je :)) korenckova

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. feb 2010 15:21

Korenčkova, Vendy je imela v mislih ime avtorja komentarja, ki te, ko ga klikneš, poveže z ZS.

Ja, Eva pikin post je pa obup....

Vanja

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

17. feb 2010 15:39

Zakaj pa ne bi smela tu gor objavit povezave za nakup all-stark. mene tudi zanima, kje se da naročit, pa da jo ne bomo vsi z ZS napadli. Punce! Ne bit slabe volje, saj bo kmalu še več soooončka ......... lp Spela

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. feb 2010 16:47

No, dve minuti resnosti: Evapikin post in še kakšna najstniška pisanja tu gor so pač odraz tega, da se najstniki obnašajo točno tako, kot jih odrasli obravnavajo/obravnavamo in točno toliko, kot se jih jemlje resno. Ker, če se npr trinajsteletnika jemlje resno in se ga posluša, potem se tudi trinajstletnik potrudi in se obnaša in govori in se izraža kolikor toliko upoštevanja vredno. Če pa se trinajstletnika obravnava kot otroka, ki ima mozolje, v resnici pa ni še ničesar sam sposoben narediti, potem se v bistvu najstnik tudi tako obnaša. Zakaj bi se pa trudil s slovenščino in razumljivostjo, saj se ga/je itak ne razume. In pač uporablja edini lingo, v katerem je suveren in upoštevan, to pa je lingo referenčne skupine. In bolj kot ga okolica izven njegove referenčne skupine ne razume, bolj se zateka v varno okolje te skupine. In leta minevajo, mozolji sicer izginejo, ampak če se odrasli do mlajših ljudi obnašamo tako, kot da so otroci, potem postanejo to zelo veliki in stari otroci. Trinajstletnik, ki je suveren samo z lingotom svoje starostne skupine in z ničmer drugim ima, če se bo tak trend nadaljeval, hudičevo veliko verjetnost, da bo čez pet let interesno neoblikovan maturant in čez deset let mlad človek brez zadostnega motiva (zakaj pa bi, saj se ga ne jemlje resno) in pri tridesetih bo prebival v mama hotelu. Sama se včasih malo pohecam iz takega lingota v upanju, da se bo kak najstnik vseeno malo zdrznil. Kaj hočem, upanje umre zadnje Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. feb 2010 22:10

dragička je napisal/a:

Naj ti Bog pomaga, dragi otrok!          

 

Pozdravček     

 

...bemu bogca, draga moja Dragička, medve sva za staro šaro, ne me jeba...t, Vuk Karaddžić in piši kao što govoriš sta za u božju mater, slovenščina gor ali dol...

In jaz norim, ker hči napiše, da je v mkdonalcu, k vragu Vuk and company srbska.

Vendy, če te ne bi bilo, bi se te bilo treba izmislit ...

Komaj čakam kozmopolitskega New Yorka sredi marca ....

Louboutinove trgovine, seznam je nared.

Mamamia

 

 

 

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. feb 2010 22:14

Kje pa je tale trgovinca. Grem koj poguglat. A sprejemaš naročila? Nu jork! Evo ti vuka! A ti ni cnej it kr u ZG (zagreb, da ne bo pomote) ?

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 17. 2010 22:16

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

17. feb 2010 22:20

mamamia, tvoji hčerki lahko pomaga sam še Bog bannanna_v_slo ;)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti