Kuhinjski mikser

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

29. okt 2009 21:37

Jaz nimam ničesar drugega kot to, kar si ti naročila. Rezancev ne mislim delat (goveje, kokošje itd. juhe itak ne jemo), božanski sveži široki rezanci se dobijo v trgovini, prav tako ravioli ipd. Tistih nekaj orehov pa zmeljem (sicer ne preveč super) na moj Magic Bullet, ki je bil čisto zgrešena investicija. Pravzaprav, ta bullet mi odlično zmelje led za margarite. Mleto meso kupim pri mesarju, če pa že kdaj delam tatarca, se pa odlično zmelje v multipraktiku. Kaj si misliš pa ti nabavit?

Vanja

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

29. okt 2009 21:59

Ej, Vanja, tole temo sva totalno zasmetili. Kaj praviš, če bi se dobili na kafetu Od dodatkov sem sprva razmišljala o rezalniku , zdaj pa o dodatni posodi. Drugega me na srečo res nič ne mika kafetarca

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

30. okt 2009 7:39

E "babi" (v pozitivnem smislu) niti pod razno nista zasmetili teme...govorimo vendar o kuhinjskem mikserju...ta najboljšem. Vsa razmišljanja, vsi dvomi, sklepi, ugotovitve so dobrodošli. Nekomu drugemu razjasnijo um. In berem vaju na dušek... In z vsakim prebranim postom sem bolj prepričana, da bom "v kratekem imela rojstni dan" (si ga "dovolim-pustiti" kupiti). Desanka

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

30. okt 2009 13:19

No, sedaj bom pa še konzervo odprla pa bom ta mikser našla v njej... http://www.kika.com/at/katalog/m/elektrogeraete/k Sicer pa, če ste vedele za mikser, verjamem, da kdo ve tudi za luči na zajli (sploh ne vem kaj vpisati v stričkaGugla). Skratka želim po steni v višini imeti (ne v ravni liniji) dve vzporedni jekleni zajli in na njih so potem prišraufani lustrčki... A kdo ve? (Saj vem, ne bom smela povesiti nosa, če bo katera napisala naj se sama potrudim...vendar tako je lepo "prejeti" pomoč). Desanka

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

30. okt 2009 14:03

Ja...ali pa nekaj http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/901204 takega. Upam, da lahko halogenke zamenjam z ledovimi žarnicami. Iščem malo večjih izbor (lepši) teh lusterčkov (najraje bi imela iz debelega kristalnega stekla ali pa mlečno steklo ravnih linij...) Mislim, da se bo nekega leta mož od mene ločil meseca novembra, kajti prihajajoč december me vedno tako potegne vase...da bi vse kupovala, spreminjala, menjavala... Nora na december! Desanka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

1. nov 2009 19:12

Desanka, dama s kitchenaidi in kikami....na ikeinih lučkah....? To, kar bi ti rada, delajo specializirani studii, ki projektirajo osvetliltev in ti tudi dobavijo dobra svetila (ne taka, ki jih prodajajo v ikei, rutarju....). Nekaj totalno slovenskih besed na to temo, pa izvoli guglati.... (vsako daj v navednice, bo lažje): arcadia, lightwear, intralight, slim, vertigo bird Vendelina jr.

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

1. nov 2009 19:45

Če guglaš samo eno besedo, je ni treba dajati v navednice, ker ni nobenega učinka. RadaJem

Desanka  

član od: 15.6.2007

sporočila: 134

1. nov 2009 22:13

Ni problem poguglati, problem je poguglano najti, nabaviti, kupuiti... Ja Vandelina jr., obstajajo specializirani studiji, če se ti zdi smiselno za neko tako rešitev dati jurja in več evrov. Meni se ne zdi, zato pač ne iščem take variante. Mešalnik je pač...kot pregrešno drag sako z zvenečim podpisom v moji omari... "nekaj kar pade v oči in to mora biti", drugo pa je potem smiselnost takega nakupa. (in roko na srce - veliko takih "pregrešnih zadev" si pač ne morem privoščiti). Nimam kompleksa manj/več vrednosti, ko kupujem v Ikeji, Rutarju, Lesnini ali v Kiki. Tudi se ne baham, ko vendarle kupim nekaj prestižnega. Sem kar sem in sem kakšna sem. Desanka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

2. nov 2009 6:39

Joj, Desanka, pa ne čisto vsega razumeti kot napad nase, ajoj, to dela gube. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti