Kuhinjski mikser

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

16. avg 2011 6:16

NatašikaC, ravno takega v beli imam sama nagledanega! Sej je vsaka barva posebej lepa, sam bela pa še vedno zmaga. 

Katere metlice si dobila pri osnovnem modelu? Tega sem gledala na ameriški strani in pride v akciji pod 300 usd, kar me jezi. Problem če naročiš od tam je poštnina, carina in pa druga napetost in oblika pluga (rabiš adapter). Ne vem kakšna je cena pri nas točno, a iz Nemčije te je prišel ceneje?

Kakorkoli, me veseli, da sem našla njegove fenice pri nas :) Men je poleg Tefalovega paličnega mešalnika to edini gospodinjski nesamostoječi aparat, katerega rabim

OlivaB

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

22. okt 2011 21:49

Pozna kdo katerega od teh kuhinjskih robotov:

- Gorenje SBR1000B

- Philips Pure Essentials Collection Multipraktik

- Philips Aluminium Collection Multipraktik

Iščem en dober in močan mikser.

 

jgirl

 

Sporočilo je spremenil(a) jgirl dne 22.okt 2011 22:22

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

22. okt 2011 22:06

Mimo grede zdaj imajo kitchenaida tudi na mimovrste.com :)

zoja2  

član od: 16.12.2007

sporočila: 258

24. okt 2011 19:58

Jaz pa bi rada en ročni mešalnik, ki je močan in ima bolj močne nastavke za gnetenje testa. Pa karkoli pogledam, imajo skoraj vsi bolj ali manj majhne nastavke za gnetenje. Razen Electroluxov ima malo močnješe, je pa sam mešalnik dokaj težak. Ali mogoče katera uporablja tega Electrolux-ovega. Namreč, rabim ga za testo iz malo več moke, ki ga najprej zamešam z rokami, potem pa še z mešalnimi nastavki. Sedanji pa že kar močno pritožuje...

zoja2

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

24. okt 2011 20:09

Naša mama ima Boschev ročni mešalnik s podstavkom in posodo, 500 ali 600W (ne dam roke v ogenj - piše na njem), in z njim zgneteš tako rekoč vse (za primerjavo - ti mali Gorenjevi, ki so leta kraljevali v naših kuhinjah in so tudi zgnetli testo za eno srednjo potico, so 180 ali 190 W....). Resda kavlji niso bistveno večji kot pri Gorenjevem, ampak večja moč se še kako pozna. Omejitev je pač velikost posode.

Kupili smo ga dve ali tri leta nazaj pri Big Bangu - sicer nisem zadnje čase nič takega gledala, ampak verjetno jih še imajo, saj je res super.

Sonja

jgirl  

član od: 13.7.2010

sporočila: 66

25. okt 2011 16:46

jgirl je napisal/a:

Pozna kdo katerega od teh kuhinjskih robotov:

- Gorenje SBR1000B

- Philips Pure Essentials Collection Multipraktik

- Philips Aluminium Collection Multipraktik

Iščem en dober in močan mikser.

Ali pa če lahko predlagate kakšnega drugega?

jgirl

moj svet  

član od: 23.1.2012

sporočila: 243

21. feb 2012 10:58

Jaz imam že nekako 2 leti kuhenjski robot BOSCH MCM 5540 moč 1100 W. Zraven predalnik, v katerem so shranjeni vsi nastavki. Multipraktik je postavljen na ta predalnik in vse je lepo in lično postavljeno na kuhinjski pult.

Res vsestransko uporaben. V decemberski ihti pečenja sem bila malce nerodna in zlomil se mi je manjši delček. Iz servisa v Vodicah (zelo prijazni in ustrežljivi) so mi po hitri pošti poslali ta delček na Štajersko.

Tako da, jaz prisegam na ta model.

moj svet

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

9. apr 2012 19:34

Ojla!

 

Kako pa je s čiščenjem vseh teh aparatov? Razumem, da je v pomivalnem stroju vse super, kaj pa peš? Za samo eno osebo se pač ne izplača imeti pomivalnega stroja, zato me zanima tudi ta možnost

 

Pa dobrodošel med nami, Jabolk!

 

Pozdravček!

Vrana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti