Parkiranje v lj za več dni

kozamurnik

sporočila: 2311

tema odprta - 29. okt 2009 5:44 | ogledi: 20.386 | odgovori: 20

Velika večina avtobusnih izletov in potovanj je organizirana tako, da so odhodi iz Ljubljane.

Mojo znanko iz okolice Kanala pa zanima, kje pustite avto tisti, ki ste od Ljubljane oddaljeni in nimate tam znancev ali prijateljev, da bi bi lahko pri njih pustili avto.

Zanima me ali obstaja tedensko parkiranje v kaki garažni hiši blizu centra?

Hvala vnaprej za vsako informacijo.

kozamurnik

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

29. okt 2009 7:29

Mi ga ponavadi pustimo v Tivoliju ali pa v Rožni dolini kjer so študentski domovi. Samo za ''gvišno'' vzamemo ploščico radia ven, pa poskrbimo za to da ni v avto kakšne take stvari ki bi koga premamile. LP mina20

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. okt 2009 9:25

Kozamurnik, v vseh garažnih hišah v Lj. imajo cenike za enotedensko parkiranje. Oziroma, cena parkiranja pada sorazmerno z dolžino parkiranja. Najdražji sta prvi dve uri, potem pa so določene cene za naslednje ure, za naslednji 8 ur in za naslednje dni. Tako da en teden garažiranja v Lj. stane približno toliko, kot en teden parkiranja v garaži na Brniku. Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 29.okt 2009 09:27

sonci  

član od: 27.9.2005

sporočila: 442

29. okt 2009 11:45

Večina agencij organizira odhode s parkirišča na Dolgem mostu. Mislim (nisem pa 100-procentna, naj me kdo popravi, če ni res), da se tam lahko parkira tudi več dni oz. teden. Lep pozdrav sonci

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

29. okt 2009 12:11

Izpred Tivolija je tud zelo pogosto, tudi tam lahko parkiraš, je tud za plačat, ni pa pokrito in varovano (vsaj mislim da ne). Lizzie

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

29. okt 2009 15:13

Midva sva bila zdaj pet dni v Črni gori, odhod je bil z Dolgega mostu v Lj. Niti pod razno ne bi pustila avta tam pet dni. Če je le možno naj vas raje nekdo pripelje in pride iskat.Parking je tam brezplačen, tudi već dni ni pa varovan in pokrit. ursa40

kozamurnik

sporočila: 2311

31. okt 2009 5:54

Hvala vsem za info. Sva se pozanimali pri Kozolcu-cena parkiranja je 13,50€ /dan in ne pada sorazmerno z dolžino parkiranja. Torej za 4 dni 54€,vsekakor manj kot bi bil strošek za nekoga, ki bi jo moral pripeljat in odpeljat. kozamurnik

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

2. nov 2009 14:57

Hallo vsem! Mene pa je tole vprašanje spomnilo na en lušten vic, seveda je glavna oseba blondinka... Pride blondinka na hotelsko parkirišče v Ljubljani in vpraša tam zaposlenega, če ji lahko posodi 1 EUR, saj ravno odhaja za 14 dni v Ameriko. Vrnila mu jih bo z obrestmi 10, ko se vrne. Pa jo vpraša tip, ki se mu pridruži še vsa ostala moška srenja v okolici, kako naj ji verjame. Reče blondinka, da mu za garancijo pusti svojega novega porshe - ja. Vsi se režijo, nora bjonda, pa ja... Tipson ji izroči EUR, pa da vidimo... Pa mine 14 dni, vsi jo čakajo, pride blondinka točno na datum, odšteje 10 EUR in sede v avto. Tip ves vesel, ker je kasiral takšne obresti le vpraša: "Dobro, v čem je štos!? Saj en EUR ni mogel pomeniti nič na takšni poti." Bjonda pa se zasmeji: " Le povej, kje v Ljubljani bi lahko za 14 dni parkirala avto na varovanem parkirišču za 10 EUR!!!!!! ???? kara

kozamurnik

sporočila: 2311

2. nov 2009 21:22

Bondinka le ni bila tako zelo blond... kozamurnik

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

8. apr 2011 19:45

Ne najdem bolj sorodne teme, zato bom vprašala tule:

je parkirišče v Športnem centru Stožice že odprto ali je še vedno potrebno parkirati drugje?

Hvala za odgovor.

tulka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti