Mlecni riz

gaja  

član od: 30.9.2002

sporočila: 23

7. avg 2003 15:30

Ali se vam pisanje g. Hermana res zdi tako argumentirano? Če bi bilo, se večini pač ne bi zdelo vredno toliko ukvarjati z njim. Argumente, ki izhajajo iz izkušenj pa si lahko ogledete v Lipinem prispevku v sosednjem forumu Surova hrana. Predvsem se večini zdi, da g. Herman preveč zviška gleda na nas preostale butlje, ki se še vedno hranimo vsak po svojem okusu. Jasno pa je forum zato, da izmenjujemo mnenja, le da to počnimo na miroljubni in strpni način. En velik kotel dobre volje s ščepcem razumevanja vam pošiljam. Gaja

silva  

član od: 1.10.2002

sporočila: 871

7. avg 2003 18:07

Znanje, ki ga g.Herman posreduje na teh straneh, meni pride zelo prav. Marsikaj se da izluščit, kar je uporabno za npr. mene, ki nimam pojma o zdravi kombinaciji hrane, itd. Mislim, da ni nihče imel primernih kontra argumentov na to, kar je povedal. Res pa je, da marsikoga moti način, na katerega to pove. Glede tega pa samo to: sprejmi človeka takšnega, kakršen je. Meni je bolj všeč, če ti nekdo direktno pove, kaj misli (oz. kaj ve), kot pa da pleše okoli vroče kaše in še potem zavija besede v celofan... (nazadnje ga niti ne poslušam več). Všeč mi je, da g.Herman deli svoje znanje za nami in zato, kar tako naprej! Še jaz vam pristavljam en takšen kotel, kot je tukaj zgoraj... Pa, pa. Silva

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

8. avg 2003 10:42

n78 Če nima nobene koristi od pisanja naj pač neha. Mislim da imamo vsi kakšno korist, če ne drugega lastno zadovoljstvo. Glede na to, da lahko herminator pove svoje mnenje, zakaj ne smemo mi svojega? Če sklepamo po tvojih pisarijah moramo vse samo prebrati in si misliti svoje - se pravi bi herminator lahko naredil isto na odgovor z mlečnim rižom A NE?

bejči  

član od: 3.7.2003

sporočila: 12

8. avg 2003 11:44

Mislim, da ste vsi po vrsti zgrešili temo. Tisti, ki je temo odprl je namreč hotel samo recept za mlečni riž, ne pa debato o tem, kaj je zdravo in kaj ne. Lep pozdrav vsem Rahela

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

8. avg 2003 11:53

Ja sej smo ze debatiral o tem in "ugotovili" da ni NIČ narobe če se iz ene debate z določenim naslovom razvije daljša debata, ki ni nujno vezana samo na topic. JA? Dana

Neža  

član od: 19.12.2001

sporočila: 51

8. avg 2003 12:18

Jernej ... daj zakleni ze ta mlecni riz .....

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

9. avg 2003 15:59

Kaj pa Bon ton, Herman? Ta tudi spada v Kulinaricno Slovenijo! Vse ob svojem casu! ...nekoc sem bil z znancem na poslovni vecerji v Unionski restavraciji, ki je med vecerjo (pri zrezku) zacel na dolgo in siroko, ter ZELO GLASNO pripovedovati in podrobno opisovati, kako se zivali, preden jih zakoljejo, namucijo pri prevozu do klavnice.. Namigoval se mu naj neha, saj so se prisotni gostje v restavraciji zaceli grozece ozirati in ... ...vrgli so ga ven Mene tudi Lep pozdrav vsem! Henri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti