Modna oblačila tudi za večje številke

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

tema odprta - 27. okt 2009 4:16 | ogledi: 14.965 | odgovori: 36

Vem, da tu najdete odgovore na vsa vprašanja, zato se na vas bračam s prošnjo , da mi pomagate.

Danes se odpravljam v Ljubljano in bi rada kupila nekaj zimske garderobe. Ker sem nekoliko močnejše postave, rada pa bi nekaj modnega, lepega, sama ne vem, kam naj se obrnem. Nameravam pogledati v Emporiumu in Mozamu, za druge trgovine pa ne vem, kje bi imeli oblačila večjih konfekcijskih številk. Rada bi tudi kvalitetna oblačila za primerno ceno. Mi mogoče lahko pomagate, prosim.

Hvala za vaše odgovore in lep pozdrav

tedyka

Pitončica  

član od: 7.6.2005

sporočila: 1677

27. okt 2009 9:09

C&A supernova rudnik. Pitončica

Gigi_84  

član od: 26.8.2008

sporočila: 331

27. okt 2009 9:17

Mark's & Spencer's v Cityparku. Sem že parkrat kupila za taščo, ki je močnejše postave in res težko dobi obleke, še posebej zgornji del. Imajo kar velike številke, v redu cene in lepe modele. Mi je kar žal, ker imajo najmanjšo številko 36 in mi je vse preveliko :( Gigi_84

teta torta  

član od: 6.9.2005

sporočila: 1268

27. okt 2009 9:23

Draga tedyka, ne vem, od kod si. Če pa bi se slučajno kdaj odločila, da greš po nakupih v Celovec (ali pa Beljak ali Graz), ti svetujem Ullo Popken (v Celovcu imajo trgovino v City Arkaden). Lahko pa si ogledaš njihovo ponudbo tudi tukaj http://www.ullapopken.eu Deluje tudi naročanje po internetu (večkrat preizkušeno), vendar je smiselno, da si jih najprej ogledaš "v živo", da spoznaš njihove številke ipd. Jaz se v glavnem oblačim pri njih. teta torta

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

27. okt 2009 10:28

Ulla Popken ima res luštne stvari, moja mami si je včasih kaj kupila, sicer je na spodnji meji njihovih številk. Sem pa peljala tudi kolegico in si je na razprodaji tudi nekaj luštnih stvari kupila.

ealy  

član od: 27.5.2004

sporočila: 173

27. okt 2009 10:43

Evansa v Emporiumu ni več. Mozamo pred par leti mi je imel samo kičaste vzorce in modele, mogoče so kaj popravili. Jaz veliko dobim v tgovinah CA, Vogele, kataloška prodaja Neckerman in Bon Prix, pa tudi Acman, samo je kar drago. ealy

marjeta65  

član od: 9.2.2007

sporočila: 66

27. okt 2009 14:43

Ko smo že pri ljudeh, ki nismo po "jusu" - kje naj bi pa mi majhni dobili kakšna oblačila? Razen kakšne kataloške prodaje, kjer dobiš kak skrajšan model, takšnih oblačil skoraj ni za dobiti. Tu sploh ni pravice - mi majhni si nismo sami krivi, da smo majhni, pa ni nobenih posebnih trgovin za nas, debeli, ki bi lahko kaj oz. vse storili za to, da ne bi bili debeli, imajo pa kar svojo modo. marjeta65

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

27. okt 2009 15:13

Hvala Bogu za debele! Tako lahko končno vsak luzer pljuva po kom, ne da bi ga obdolžili nehumanosti in bolne fobije! Lisa

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

27. okt 2009 15:21

Včasih je debelost tudi posledica resne bolezni in je grdo reči, da bi lahko "kaj oz. vse" storili za "po jusu" geštel. Ognjič

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

27. okt 2009 15:24

Ja se strinjam, tako kot ti, marjeta65, nisi sama kriva, da si majhna, tako tudi veliko ljudi ni samih krivih, da so debeli. Lizzie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti