Modna oblačila tudi za večje številke

Sheila  

član od: 7.11.2008

sporočila: 32

28. okt 2009 11:32

Majdina: me veseli, da se strinjaš, pa ni za kaj! Vendelina jr.: hvala za pojasnilo, odlično je Ognjič: tečne babe? ajajaj.... lp, Sheila

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

28. okt 2009 12:53

Saj bi se niti več ne oglasila, ker ste mi tako prijazno svetovale kam naj se obrnem, pa se je vse skupaj sprevrglo v neko vojno. Marjeti65 pa želim povedati samo eno: Ja, imela sem toliko korajše, da sem prijazno vprašala kje naj se mi, ki smo močnejše postane lepo in modno oblečemo in na to dobila res prijazne odgovore. Na nikogar nisem izlivala svoje zagrenjenosti - sprejela sem se takšno kakršna sem, najbrž nikoli v življenju ne bom kupovala cunjic v trgovini ampak bom vedno imela šiviljo, pa čeprav je pri takem načinu oblačenja potrebno nove obleke načrtovati veliko bolj vnaprej. Tako pač je. Če pa mi bo kdaj uspelo svoje mere zmanjšati pa še toliko bolje. Tebe pa prosim, da ne tarnaš, da nihče nič ne napiše na temo oblačil za manjše postave, ampak se raje skorajži, odpri temo, kot sem jo odprla jaz in pogumno vprašanj, kar te zanima. Mislim, da boš v tako pisani druščini, ki se zbira na teh straneh zagotovo našla sorodno dušo, ki ti bo lahko iz lastnih izkušenj prijazno svetovala. Še vedno pa ti ostane alternativa, da si poiščeš šiviljo, ki ti bo naredila kakšno stvar po meri, ki te bo osrečila. Vem, vsega se pač ne da skrajšati in je včasih za šiviljo veliko bolj enostavno narediti obleko iz kosa blaga, kakor popravljati zgrešen nakup neprimerne konfekcije. Tako kot velja zame, da si pač ne morem natakrniti nase vsega kar prodajajo v naših trgovinah, se pa z malo domišljije in vztrajnosti najdejo kar sprejemljive stvari, veljajo tudi zate najbrž določene omejitve - seveda pa se moraš sprijazniti z njimi. Dokler se sama ne boš sprijaznila s tem, ti tudi tole besno pisanje ne bo nič pomagalo - zaradi tega ne boš nič večja, niti jaz nič manj okrogla - samo bistveno bolj zagrenjena, žalostna in sama. Do takrat pa upam, da ne boš več na tak način smetila teme, ki ni imela namena kogarkoli užaliti in prizadeti. Lep pozdrav vsem, še posebej pa XXL puncam in korajžno naprej. tedyka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

28. okt 2009 13:03

Objektivna in konstruktivna kritika je okej. Ljudje, ki se obregajo ob druge, (pa takih je večina), imajo probleme sami s sabo. Inside. In če bi jih dober šrink prijel v roke, bi se "na kavču" zjokali in priznali, da sovražijo sami sebe in dnevno bijejo boj tako, da bruhajo žolč na druge. Slovenčki so/smo osebnostno na zelo nizkem nivoju, zato se to dogaja. Zaplankani pod Alpami... In VSE jemat tako zelo osebno, ajej, ko so/smo v svojem malem svetu center univerzuma, pa čeprav so/smo dejansko totalno nepomembni zanj. Pa ne rabimo vojne spet, ne? lidka [sonce]

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

12. feb 2017 19:05

gajka, tu je ta tema, ki jo iščeš.

Ognjič

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

13. feb 2017 14:18

Hvala,zdej grem pa v akcijo

gajka

marjeta10  

član od: 5.6.2007

sporočila: 313

13. feb 2017 21:40

Hvala za tole temo , je še nisem videla ,ker sem tudi sama močnejše postave ,bom kar tule vprašala,ker več ljudi več ve.

Kupim plašč ali jakno v stilu desigual ,podobno pisano številka 50 ,če katera prodaja ali ve kje kupiti prosim da mi javi ali da ponudbo prodaje na zs,hvala ,lp 

Čeprav sem močnejše postave rada oblečem kakšno modno jakno, plašč , vendar v naših trgovinah tega skoraj ne najdeš, samo številke do 46 največ 48 pa še to tako ozek kroj.....

Torej če katera ve in mi zna pomagati že vnaprej hvala in lep večer

marjeta10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti