Ljubljana

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

18. okt 2009 11:04

Bravo, nina_. Mamamia mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

18. okt 2009 12:28

Ni sicer ravno odgovor na zastavljeno vprašanje, čisto smetenje pa tudi ni: v današnji sobotni prilogi Dela, Janez Marakeš piše o sedanjo OŠ, ki je potrebna revizije, ker tako naprej enostavno ne gre. Permisivna vzgoja ima ravno nasprotne učinke od zaželenih..............Sklicuje se na strokovno srečanje ravnateljev OŠ in predavanja  Mojce Kovač Šebart in Vesne Godina. Sicer, če ste prebrali kaj na to temo, ko sem jaz napisal, potem ne boste zvedli nič novega ( kaže, da od mene plonkajo ).

ežoj

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

18. okt 2009 12:43

Slepakura in nina_ , lepo (in realno) povedano!

Sploh tale del je zelo pomemben:

nina _ je napisal/a:
Verjamem, da vsi želite svojim otrokom najboljše, a verjemite, da učitelji ne pričakujejo čudežev, le izdelke primerne otrokovi starosti. S svojim trudom, da bi bili vsi šolski izdelki sami presežki pa podzavestno tudi lastnim otrokom sporočate, da njihov trud ni dovolj; verjemite, da to ni prijeten občutek. nina _

Mojca

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

18. okt 2009 14:31

Brat in pisat se otroci danes učijo v 2. razredu - nobene potrebe torej ni, da bi obe veščini obvladali prej, če za to ne kažejo želje in interesa,ker noben učlitelj tega ne sme od njih zahtevat. p.s. rimljanka, morda res "prenesemo" temo? Irena

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. okt 2009 12:42

japaja je napisal/a:
Lahko je zdaj vendelini jr. deliti nasvete, kako morajo biti otroci samostojni in brez vpliva staršev... še zdaj se spominjam, kako naduto je v nekem postu pripovedovala o svojem prvem šolskem dnevu (neke hlačno tunikaste kombinacije in kako je bila njena mama lepa, ko jo je pospremila na prvi šolski dan in kako so potem vsi govorili oh! in Ah!, vi ste pa tako lepi....)... japaja
Poslušaj, bitje brez kompasa v glavi iin brez omike v vsakdanu. To, da se zaletavaš v moje pisanje, je pač dejstvo, ki ga je treba nekako preživeti. Si pač zoprna in ne moreš in nočeš čez to. In jaz sem dama in te pač verbalno ne pošljem tja, kamor v resnici sodiš. Ampak povem ti tole, če se boš še enkrat spotikovala ob kogarkoli iz kroga meni dragih ljudi, bom dala rokavice dol. Got it. Če pač nimaš lepih spominov na nič, če ves dan kar nekaj pametuješ pa je vse skupaj brez soli, če se non stop zaganjaš, pa te še vedno nihče ne jemlje resno, če hočeš biti nekaj, kar nisi, potem so ti jasno, vsi ostali naduti. Črvu je trava nebotičnik. Daj enkrat izkoristi pravico do tega, da si tiho. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti