Najamem manjše stanovanje ali garsonjero v kranju ali okolici

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

21. okt 2009 15:21

S kom si, takšen si ... Mamamia mamamia

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

21. okt 2009 15:27

MissLady je napisal/a:
Babe foušive..... ko-ko-kodajs... zakaj išče stanovanju tu, če je tako uspešen.

Kokle... MissLady

PROSIM; vzdrži se žalitev, sicer bo tema zaklenjena.

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

23. okt 2009 7:13

Naj mi bo dovoljeno še par besed, ker sem se tudi jaz oglasila v tem forumu. Draga MissLady, vprašanje je poslano na forum Kulinarike, tu nas je mnogo, ki imamo veliko različnega znanj in informacij, zato se tu veliko izve. če pa malo spremljaš forum, potem veš, da se tu dogajajo debate, komentarji ipd. Je pač forum, ki je že po svoji definiciji namenjen izmenjavi mnenj.In mi smo vsi precej zgovorni, (morda tudi zato ker je pred nami ekran). V teh debatah lahko tudi veliko novega izveš ali pa se jim preprosto nasmejiš in tako je tudi zate svet lepši. Nihče tu ne želi namerno žaliti, četudi kdaj kaka beseda uide, smo sa sami fajn ljudje tu gor....

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

23. okt 2009 13:18

rimljanka je napisal/a:

MissLady je napisal/a:
Babe foušive..... ko-ko-kodajs... zakaj išče stanovanju tu, če je tako uspešen.

Kokle... MissLady

PROSIM; vzdrži se žalitev, sicer bo tema zaklenjena.

[rumenimak] rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

bi jo morala zakleniti že ene 14 dni nazaj ali pa izbrisati poste, ki se ne držijo teme .... tudi sama sem bila užaljena ko sem nekaj komentarjev prebrala MissLady

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

23. okt 2009 13:19

TORTICA je napisal/a:
Naj mi bo dovoljeno še par besed, ker sem se tudi jaz oglasila v tem forumu. Draga MissLady, vprašanje je poslano na forum Kulinarike, tu nas je mnogo, ki imamo veliko različnega znanj in informacij, zato se tu veliko izve. če pa malo spremljaš forum, potem veš, da se tu dogajajo debate, komentarji ipd. Je pač forum, ki je že po svoji definiciji namenjen izmenjavi mnenj.In mi smo vsi precej zgovorni, (morda tudi zato ker je pred nami ekran). V teh debatah lahko tudi veliko novega izveš ali pa se jim preprosto nasmejiš in tako je tudi zate svet lepši. Nihče tu ne želi namerno žaliti, četudi kdaj kaka beseda uide, smo sa sami fajn ljudje tu gor....
o čem pa ti govoriš???? a sem slučajno napisala kaj v smeri, da na forumu ne izvem veliko informacij??? MissLady

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. okt 2009 13:36

Se kar strinjam z MissLady, je bilo res precej nepotrebnega natolcevanja o popolnoma neznanih ljudeh. Ognjič

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

23. okt 2009 13:46

Sara, dej mal preberi, pa POTEM napiši... Sem govorila o tem, da lahko različno pojmujemo "uspešnega" podjetnika. In to, da je on kao poslovnež in nima kaj garsonjero iskat, ste zvalile same... Zame je razumljivo, da bi podjetnik živel v garsonjeri, če je sam. (aja, še z bejbo bi se dalo, pa z otrokom tudi)... Jaz bi tudi tako naredila, če bi bila samostojna na poslovnem področju. Čimmanj trošit, za to, da te pojmujejo sosedje, kok si hudo uspešen, če maš stanovanje, avto, pa... Hej, se je treba malo bolj potrudit v lajfu... lidka [sonce]

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. okt 2009 14:58

No, na željo avtorice...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti