Najamem manjše stanovanje ali garsonjero v kranju ali okolici

tema je zaklenjena

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. okt 2009 12:10

Majdina, samo to, da si narobe napisala in da se "odvečni komentarji" sklanjajo drugače. Torej, ne "ne razumem odvečne komentarje", ampak "ne razumem odvečnih komentarjev". O zmogljivosti razumevanja pa nisem pisala, ker ne vem, kaj bi to bilo. japaja, uspešen pomeni bogat (ali vsaj dovolj premožen), ker če ne v denarju, kako se pa dandanes še lahko meri uspeh? Všeč ali ne, danes v biznisu nekaj pomeni le še denar. s0ncek*

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

15. okt 2009 12:13

Pomembno je,da so nekateri pomembni in ni bistvo v sklanjanju. adijo Majdina

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. okt 2009 12:14

Škoda, da ne moreš sprejeti (dobronamerne) kritike. s0ncek*

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. okt 2009 13:32

Evo, je Japaja istega mnenja... lidka [sonce]

neznan uporabnik

15. okt 2009 13:33

A je sploh kaka tema na kulinariki, kjer ne začne po 10-15 postih leteti perje? Če smo že pri stanovanjih, tudi jaz iščem garsonjero, v Ljubljani. In sem tudi uspešna poslovnica (hm, a se tako reče?) ali poslovalnica morda . Morda bi morali za začetek definirati, kaj pomeni, da si uspešen ... ma, da se vrnem, torej, garsonjera ali 1 SS v LJ ali okolici .. Za Kranj pa ne bi vedela. jancka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. okt 2009 13:36

sOncek*, Uspešen podjetnik je naprimer za nekoga iz slovenske periferije že nekdo, ki ima s.p. in svojo lastno cvetličarno - recimo. Za Bill Gatesa je pač nepomembnež. Denar gor ali pa dol, odvisno KDO na to gleda. To smo hoteli povedat. In denar nima s sobo za prespat, (s komerkoli že), nobene veze... lidka [sonce]

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

15. okt 2009 13:37

Še dobro, da meni ni treba (zaenkrat ) ničesar iskat. Iskreno povedano, res nerada sprašujem tu gor za kakršnokoli pomoč, mnenje....ki ni v zvezi s kulinariko. Na slednjem področju pa- kapo dol-zvem veliko koristnega. vida70

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. okt 2009 13:37

He, he. Jancka, NE štekaš... Nisi uspešna, če TUKAJ iščeš, kle so same "brilliant minds"... lidka [sonce]

sara_k  

član od: 21.4.2008

sporočila: 117

15. okt 2009 18:11

lidka je napisal/a:
sOncek*, Uspešen podjetnik je naprimer za nekoga iz slovenske periferije že nekdo, ki ima s.p. in svojo lastno cvetličarno - recimo. Za Bill Gatesa je pač nepomembnež. Denar gor ali pa dol, odvisno KDO na to gleda. To smo hoteli povedat. In denar nima s sobo za prespat, (s komerkoli že), nobene veze... lidka [sonce]
Ne samo,da skoraj vsaka tema zaide.....še takše cvetke se najdejo lidka,poznaš v naši prestolnici same brihte,na periferiji pa butalce???? sara_k

MissLady  

član od: 1.7.2005

sporočila: 811

21. okt 2009 15:01

madona..... a zdej že tu seka ven ta slovenska foušija, da je nekdo pač uspešen na svojem področju. Babe foušive..... ko-ko-kodajs... zakaj išče stanovanju tu, če je tako uspešen. Če niste opazile, sem v njegovem imenu jaz napisala ta post.... ker sem že dolgo članica na kulinariki in tudi kar nekaj aktivnega sodelovanja imam za sabo. Človek me je pač prosil za pomoč...... Pa še nekaj.... kako veliko stanovanje pa rabi en sam človek???? Za enega je pač primerno manjše stanovanje... a zato ker je podjetnik, pa mora takoj najeti 5 sobno stanovanje, da se vidi da ima .... ah ta slovenska logika. ''Sej ni važno kakšen avto imamo, samo da je boljši od sosedovega'' Kokle... MissLady

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti