Najamem manjše stanovanje ali garsonjero v kranju ali okolici

tema je zaklenjena

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

15. okt 2009 8:16

ežoj, pol pa kar k tebi pridem. Jaz bi enega takega, ki je že v penziji. Ko jaz iz službe pridem, je že kosilo na mizi, Seveda je vse pospravljeno in poštimano, ker je on v penziji in ima čas... Potem greva še samo malo na sprehod in zvečer penzionist od utrujenosti zaspi. Jaz mam pa mir ups, Ežoj midva eno resno temo smetiva. klavdija

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

15. okt 2009 8:23

Razlika med nami je samo ta, da eni to samo pomislimo (ampak res takoj pomislimo), drugi pa zapišejo. Pa smo vsi malce žleht, a ne? Drugač pa nismo slabi, čeprav včasih leti perje! Morda pa se tudi ločuje ali pa rabi nekaj blizu Ljubljane ker je od daleč....pa srečno, kakorkoli je že mišljeno.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. okt 2009 10:58

Jaz pa sem pomislila na to, da gospod, tudi če je podjetnik, NE RABI dragega stanovanja, če je sam... In drage najemnine... Za enega je ena soba dovolj, ne glede na to, koliko šuškov služi vsak dan. (Iz naše službe neki gospodje živijo v samskem domu, kao neki karieristi, skos v službi, familije pa so ven iz Ljubljane...). Seveda je zgodba lahko drugačna. Ampak o tem Tortica ni spraševala... (spet neko pametovanje v prazno, itak, da ni dolgčas)... A pri nas res vsi gledamo tako "materialno"... lidka [sonce]

akim  

član od: 10.4.2007

sporočila: 141

15. okt 2009 11:14

Jaz sem pa pomislila, da zida hišo in da med tem ne bi rad preveč zapravil za najemnino. Sončen dan želim! akim

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

15. okt 2009 11:23

jaz pa sem pomislila, da uspešen podjetnik lahko sam povpraša naokrog. ps. jaz nisem uspešen podjetnik, sem samo navaden na šiht hodeč človek, pa sem sama po takšnih in drugačnih forumih iskala stanovanje. To zakaj ali s kom ga bo pa uporabljal, me pa sploh ne zanima. No, upam le, da go bo hitro našel.Vem kako je, ko nekje komaj čakaš, da se odseliš. klavdija

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

15. okt 2009 11:43

Članica samo vljudno sprašuje po stanovanju,ne razumem odvečne komentarje. Majdina

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. okt 2009 11:47

klavdijaB je napisal/a:
jaz pa sem pomislila, da uspešen podjetnik lahko sam povpraša naokrog. ps. jaz nisem uspešen podjetnik, sem samo navaden na šiht hodeč človek, pa sem sama po takšnih in drugačnih forumih iskala stanovanje. klavdija
Mislim enako, klavdijaB, uspešen poslovnež bi pa lahko bil sposoben si sam najti eno stanovanje, a ne? Ali pa je tako zelo uspešen, da ima res dela čez glavo in nima za iskanje stanovanja niti minute na dan? Tisto o tem, s kom in kako ga bo uporabljal, pa je bil hec, katerega, kot vidim, je razumelo le malo kulinaričark (in Ežoj) ;) s0ncek*

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

15. okt 2009 11:48

Majdina je napisal/a:
Članica samo vljudno sprašuje po stanovanju,ne razumem odvečne komentarje. Majdina
Če kolikor toliko spremljaš kulinariko, veš, da se v vsaki temi najdejo "odvečni komentarji", ki jih včasih kdo pač ne razume. Odvečnih komantarjev, namreč. s0ncek*

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

15. okt 2009 11:59

Kaj pa želiš povedati? Prosim,da ne pišeš o zmogljivosti mojega razumevanja. Majdina

neznan uporabnik

15. okt 2009 12:00

Majdina, tole tlele na KulSlo je najboljši realiti šov, ma kakšna Kmetija neki...?! Lidka, se strinjam, najbrž ne rabi kaj več kot za prespat (pa s komer koli že ali pa z nikomer..). In po mojem skromnem mišljenju: če bi razmetaval denar za razkošna stanovanja, kmalu ne bi bil več uspešen..? In ali uspešen nujno pomeni tudi bogat? No, v Kranju z okolico ne poznam nikogar, ki bi oddajal stanovanje. Da se navežem na temo. japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti