Najamem hiško ali stanovanje

tema je zaklenjena

Dorkam  

član od: 9.10.2009

sporočila: 17

tema odprta - 9. okt 2009 18:18 | ogledi: 3.058 | odgovori: 11

Jst in moj fant bi najela za daljši čas hišo (samostojno!) in obvezno opremljeno z garažo in vrtom ali pa stanovanje v hiši s svojim vhodom obvezno opremljeno

v okolici Ljubljane

imava mačka Jaketa,sva nekadilca in oba zaposlena

nujno

Tk če kdo kej ve naj napiše

Fuuuuuuuuuuuulllllllllllllllllll hvala

Dorkam

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

10. okt 2009 9:03

Pa dobr bejba a ti čist resn mislš da bo gdo resn uzel tale post al kwa mislim pa kako si pa tole predstaulaš..... Zdaj pa resno: Ko razmišljamo o oddajanju nepremičnine, imamo kriterije, kakšne najemnike želimo. Najmanjši kriterij je to, da je najemnik resen in da ve, kaj je spoštovanje in omika. Ker iz tega sklepamo, da bo tudi nepremičnino uporabljal z dolžno skrbnostjo. Tole vprašanje na forumu, tako kot je napisano, nakazuje, da prosilka se iskalka ne zaveda resnosti najmenega odnosa, da ne kaže dolžnega spoštovanja (klicaji in uporaba besede obvezno: halo, ne moreš imeetnikom nepremičnine nalagati "obveznega", oni imajo, ti nimaš in v tem je razlika). Uporaba žargona v iskanju nepremičnine (in to ne najmanjše, kar hišo) je skrajno neprimerno. Nakazuje bodisi to, da se iskalec namenoma dela otročjega, da bi se izognil odgovornosti, ali pa, še huje, da je mentalno otrok (čeprav je morda formalno polnoleten), ki se v igra odraslega. In nobene od teh različic resen najemodajalec ne želi. Je pa tak stil pisanja, ki odraža tudi veliko nepoznavanje in nizko zmožnost predpostavljanja posledic, zlasti neugodnih, čisti magnet za vsakogar, ki oddaja kakšno podrtijo. Oziroma ima kaj tretjega do četrtega v mislih, in te stvari so ponavadi napisane v KZ. MImogrede, ali sploh veš, kakšni so stroški, ki jih nosi hiša? Tule bo treba najprej priti iz pubertete. Vendelina jr.

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

10. okt 2009 9:12

Vendy, daj ji pusti malo užitka, no.

 

Pozdavček!

 

P.S. Mene je včeraj kar zbodlo, ko sem prebirala, ampak... "otom - potom"!

Dorkam  

član od: 9.10.2009

sporočila: 17

13. okt 2009 8:48

Lep pozdrav! Vaša intiligenca je pa zelo nizka, da lahko na podlagi enega oglasa sodite kdo sem in kakšna sem.Sicer pa jaz imam denar drugi imajo nepremičnine in jaz za svoj denar lahko zahtevam kar mi paše!Jaz bom hišo najdla vi pa vaše intiligence nemorete več poboljšat. Lp Dorka

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8687

13. okt 2009 8:52

 Uuuu, "bemti"... Jaz pa v jok in na drevo.

Pozdravček!

feferon  

član od: 27.8.2007

sporočila: 114

13. okt 2009 8:59

Dorkam, sodeč po pisanju tudi tebi ni "intiligenca" jaka stran;)) feferon

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

13. okt 2009 9:00

Dorkam, kako je s tvojim denarjem in inteligenco sicer ne vem (ali pač), definitivno pa ti močno manjka mal kulture in osnov lepega obnašanja

 

rrr

Dorkam  

član od: 9.10.2009

sporočila: 17

13. okt 2009 9:20

Jaz sem samo odpisala se pa sprašujem kako se lahko človeka sodi po eneparih stavkih. Dorkam

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. okt 2009 9:50

Dorkam je napisal/a:
Jaz sem samo odpisala se pa sprašujem kako se lahko človeka sodi po eneparih stavkih. Dorkam
U, lahko, lahko .... vsakogar od nas. Sicer pa, če imaš denar, in praviš, da ga imaš, itak ne bo problem, tako da je slaba volja tu popolnoma odveč. Mamamia mamamia

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

13. okt 2009 10:40

Res bi se težko sporazumevali če bi vsak pisal v svojem narečju in Slovenščina je tako zelo, zelo lep jezik, pa tudi ime Jaka se sklanja popolnoma drugače, pa tudi malo oholo mi zveni vse skupaj ko omenjaš da imaš denar. Je ta denar tvoj, ali ti ga je dal "FOTR", saj je najem opremljene hiše in še garaže poleg zelo visok in dvomim da bi ga lahko pokrila s svojo plačo. Kar pa se inteligence tiče, naj ti povem, da se nepremičnine najema nekje drugje in če si inteligentna bi prav sigurno za to vedela. Pa brez zamere in mnogo sreče pri iskanju na primer na Oglasniku, www.gohome ali pa na www.nepremičnine.net in še in še bi lahko naštevala. mejačka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti